2733
2739
عنوان

مادرو شوهرم

498 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها

مامانم با همسرم یجورایی کل داره همش میخاد حالشو بگیره .مثلا ی نمونش ما تازه نینیمون دنیا اومده هی ب بهانه های مختلف نمیذاره بغلش بکنه.همش ازخانواده همسرم بد میگ .همسرمم احترامشو نگه میداره ها اما چون هی بهش گیر میده همسرمم زیاد باهاش حسه خوبی نداره .بنظرتون این وسط من چکارکنم اخه راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوایت به زندگیت باشه مردا دل چرکین بشن ی دفعه دهن ادم صاف میکنن

اگر میبینی مادرت به هر دلیلی داره زندگیت خراب میکنه رفت و امد کم گن

ادم حق نداره بچه خودش بعل کنه؟؟این واقعا زوره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
2740
 وای خدا عزیزم نذار حرف بقیه روت تاثیر بذاره حالا مگه واقعا همسرت و خانوادش بدن؟

همسرم خیلی خوبه خانوادشم اهل دخالت نیستن اما خب خیلیم ب درد بخور نیستن اما برعکس مامانم هرکاری از دستش بربیاد برای من البته من نه همسرم میکنه اما هرجور میخاد دخالتم میکنه

دختر همسايه ما برعكس بود

پدر و همسرش با هم بد بودن جورى ك ب زور راضى ب عقدشوون شد و همه ميگفتن اخرش جدا ميشن

ولى طبق گفته مامانش دختره هى ب باباش ميگفته سعيد تورو خيلي دوس داره و همش تو خونمون صحيت از شماس و از فلان و فلانتون تعريف ميكنه و كادو از طرف شوهرش ميخريده ميداده باباش و بلعكس همين حركتو رو شوهرشم انجام ميداده

الان ي دختر ٩ساله دارن خداروشكر زندگيشونم حوبه

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
من تک دخترمو پدرم فوت شده اخه چجوری رابطمو کم کنم

پس بهش تدکر بده

به این فکر کن شوهرت تا ی جایی تحمل میکنه

تو باشی تو روت از خانوادت بگن، نزارن بچت بعل کنی، چقدر تحمل میکنی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
همسرم خیلی خوبه خانوادشم اهل دخالت نیستن اما خب خیلیم ب درد بخور نیستن اما برعکس مامانم هرکاری از دس ...

به درد بخور که خانواده طوهر منم چندان نیستم کمک هم مادرم‌میکنع ولی دخالت نمیکنه 

بنظرم نذار روت تاثیر بذاره

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
عزيزم همسرتون قبلا كار يا حرف بدي در حق شما يا مادرتون انجام داده؟

نه همسرم با من ک خیلی خوبه خداروشکر اما مامانم همش از رفتارش ناراضبه درصورتیکه تلاش میکنیم خوب باشیم باهاشا اینم بگم اما همسرم اصلا ازته دل نی رفتارش باهاش چون ازش دل چرکینه

2706