2733
2739
عنوان

مادرو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 37 پست
ببین مادر احنرامش واجبه ولی زندگیت خراب نکن دو ماه فقط دوماه روابط کم کن نمیگم نرو برو کم برو،،بخدا ...

اره اینکارک کردم خیلی بهتر شد دوباره بخاطر زایمان ما دم به دیقه پیش همیم دوباره داره خراب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینکارک کردم خیلی بهتر شد دوباره بخاطر زایمان ما دم به دیقه پیش همیم دوباره داره خراب میشه

ای بابا

چند وقت زایمان کردی از پس کارات برنمیای؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
تقریبا مامان منم اینجوریه میگه فقط منو بگن از من تعریف کنن خیلی دلسوزم است ها ولی میخواد همش عروسا و ...

الان تا دهمین روز انگار رسمه خونه مامانم باشم بنظرت زودتر بهونه کنم برم خونمون؟یه کاری کرده همسررم اصن دوس نداره بیاد خونش همش میگ کی میاید بریم خونمکن

2728
الان تا دهمین روز انگار رسمه خونه مامانم باشم بنظرت زودتر بهونه کنم برم خونمون؟یه کاری کرده همسررم ا ...

برو خونت بگو میخوام کم کم یاد بگیرم خودم بچه رو نگه دارم

رفتیم از شوهرت کار بکش حسابی تا بفهمه مادرت چقد زحمتم میکشید 

2738