2737
2734
عنوان

من وقتی وارد تایپک پر بازدید میشم😂😂😂😂😂.....

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 66 پست
باور کن اصلا تو پربازدیدها نمیرم اصلا نگاه نمیکنم

منم یه ساعت ده نفر همو فحش دادن و تحقیر کردن و پز دادن ... خوندن نداره ک 😕

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانی که من میرم نوشته این مبحث تعطیل شده است

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2731
2740
نه! ولی دلیلی نداره ادم بیاد تو سایت پز بده!

تاپیکهای چاخان رو ندیدی پس😁متاسفانه انقد زیاد شدن که اگر کسی واقعیت رو هم بگه کسی باورش نمیشه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
تاپیکهای چاخان رو ندیدی پس😁متاسفانه انقد زیاد شدن که اگر کسی واقعیت رو هم بگه کسی باورش نمیشه.

پروفایلمو میگی 😆😆😆

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍

چون يسري ها واقعا نديد بديد هستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بابا شوخی میکنم من😂ولی قضیه ی تاپیک بود ک عنوان تاپیک این بود ک ماشینتون چیه

جدی اگه تو با 18 سال لکسوس داری دیگه چرا واسه کنکور بخونی برو مثل دوستای من اونور آب پزشکی بگیر و راحت برگرد تازه کلاسشم بیشتره که دانشگاه اروپایی خوندی 😐❤

2706