2410
2553

من وقتی میرم تو تایپک پر بازدید اول توضیح استارتر میخونم بعدش صفحه اول بعد میرم صفحه اخر رو میخونم میبینم دعواس😂😂😂😂😂😂 خواهران یکم ارامتر! ما ماشین نداریم اصلا! بعد وقتی میبینم یکی ماشین مدل بالا داره اصـــــــــلا تعجب نمیکنم!! چون تو کشور 85 میلیون نفر یعنی یک نفرش ی ماشین مدل بالا نباید داشته باشه؟ بابا شما دیگه چقد ندیده این😂😂😂😂😂 به نظرتون چرا ادم باید به کسانی که نمیشناسه پز بده؟؟؟ هوممم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم از ترس اینکه تاپیک وسط خوندنم نترکه ۵ شش صفحه میخونم میرم صفحه های اخر دوباره میخونم🤣

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

اینجا همه چیز و فکر می کنن دروغ میگی 😑

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2714
آره واقعا دعوا سر ماشین من شد دیگه خو دارم‌ ک دارم‌ چش نداری ببینی

میشه بگید قضیه چیه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706