2737
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45713 بازدید | 1210 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره زده بود ب شعب مراجعه کنید

من الان از بانک میام رفتم گفتم در مورد صندوق سپهر اول بانک صادرات سوال دارم گفت همچین چیزی نداریم.بعد گفت یه صندوق داربم سودش بیست درصده اسمشم صندوق آگاه هست

2731
ای تی اف یعنی نیازی نیست برای ورود به صندوق بری دفتر و فرم پذیره نویسی پر کنی و پول شبا کنی ولی ۱ند ...

گلم من رفتم بانک صادرات نزدیک خودمون پرسیدم گفت من از همچین صندوقی خبر ندارم.برو کار گزاری.شما کجا فرم پر کردید؟

2740
نه واقعا هیچ جایی نیست. باید خودت درموردش بخونی تو اینستاگرام پیجهایی هستن که توضیحاتی درین مورد داد ...

عزیزم موقع فروش سهم یا ابطال اون چقد پول ازت کم‌میکنن چون تو سایتش خوندم واسه ابطال پول کم میکنن از سهمت 

من الان از بانک میام رفتم گفتم در مورد صندوق سپهر اول بانک صادرات سوال دارم گفت همچین چیزی نداریم.بع ...

اونا درامد ثابتن

برو سایت صندوق سپهر اول از همونجا ثبت نام کن،بعد ببین کدوم شعب رو زده برا احراز هویت اونجا برو

شاید این شعبه ای که رفتی جزو اون شعب نبودن،تهرانی؟؟

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
گلم من رفتم بانک صادرات نزدیک خودمون پرسیدم گفت من از همچین صندوقی خبر ندارم.برو کار گزاری.شما کجا ف ...

فرمش آنلاینه گلم

احراز هویتش حضوریه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
اونا درامد ثابتن برو سایت صندوق سپهر اول از همونجا ثبت نام کن،بعد ببین کدوم شعب رو زده برا احراز هو ...

فردیسم زدم اینترنت کارگزاری صادرات روبروی اداره پست با هشت میلیون میتونم شروع کنم؟

2706