2733
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45725 بازدید | 1210 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما صندوقت رو انتخاب کن اسمشو گوگل کن سایتشو باز کن همون اول بسم الله توضیح داده

من میخوام بدونم شما چه مراحلی رو رفتی. چون نتونستم ببینم برای شروع محدودیت داره تعداد سهام یا نه . مثلا میشه با ۴ تا سهم شروع کرد یا نه

من دوتا صندوق دارم خودم میخوام شرایط صندوق شما رو بدونم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2742
من میتوام بدونم شما چه مراحلی رو رفتی من دوتا صندوق دارم خودم میخوام شرایط صندوق شما رو بدونم

ثبت نام اینترنتی

احراط هویت حضوری

واریز پول

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
ثبت نام اینترنتی احراط هویت حضوری واریز پول

خداوندااا

فکر کنم این سوال رو از دیشب تا حالا سه بار پرسیدم اخرش جوابی نگرفتم

یکبار دیگه کامنتم رو بخون

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ماشینتو عوض نکن و سرمایه گزاری کن منم جای خواهر کوجیکترت بخدا هیچ سودی برای من نداره فقط دلم میخاد ...

ی سوال دارم 

جایی هست ک بشه بیطرف و آگاهانه توضیح و راهنمایی کنه و از ب بسم الله راهمون بندازه 

مثلا دفتری مشاوری ی همچین جایی!

میخوام وارد بورس و همین صندوقها و...ولی بهیچ وجه اطلاعات ندارم و خیلی خیلی میترسم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
این صندوقها سود روزانه برداشت نمیکنی یه پول مازادی که داری رو میزاری تو صندوق سهام میخری تا دوماه اج ...

یعنی بطور مثال ۴۰تومن استارتر روزی ۱تومن سود داره

بعد ۲ماه ابطال میزنه و میتونه ۱۰۰تومن برداشت کنه🤔

یا بعد ۴ماه ۱۶۰ میلیون برداره؟؟؟

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738
خداوندااا فکر کنم این سوال رو از دیشب تا حالا سه بار پرسیدم اخرش جوابی نگرفتم یکبار دیگه کامنتم رو ...

ی سوال دارم 

جایی هست ک بشه بیطرف و آگاهانه توضیح و راهنمایی کنه و از ب بسم الله راهمون بندازه 

مثلا دفتری مشاوری ی همچین جایی!

میخوام وارد بورس و همین صندوقها و...ولی بهیچ وجه اطلاعات ندارم و خیلی خیلی میترسم

بله عزیزم فهم من کم, شما با فهم ولی بدون که سرکار بذاری سرکار میری گلم

هر کی سرکار گذاشته خیر از دنیا و آخرتش نبینه الهی

خوبه؟

انگار من مرض دارم سرکار بزارم

شماها زحمت یه سرچ ۱ دقیقه ای به خودتون نمیدین و اونوقت توقع دارید من ۲۰ ص سوالو با آب و تاب جواب بدم

خوبه والا...

خداوندااا فکر کنم این سوال رو از دیشب تا حالا سه بار پرسیدم اخرش جوابی نگرفتم یکبار دیگه کامنتم رو ...

شما پرسیدی چه مراحلی رفتی منم گفتم دیگه

اینترنتی ثبت نام کردم

رفتم بانک احراز هویت شدم

فیش گرفتم پول واریز کردم

نمیدونم چی میخوای بدونی واقعا

مثلا بین ثبت نام تا احراز هویت یه سر تا کره ماه رفتم و برگشتم

ی سوال دارم  جایی هست ک بشه بیطرف و آگاهانه توضیح و راهنمایی کنه و از ب بسم الله راهمون بندازه ...

بله

ولی هزینه داره

حدود ۲ میلیون شهریه داره

من دارم مفت و مسلم میگم بهتون 

ی سوال دارم  جایی هست ک بشه بیطرف و آگاهانه توضیح و راهنمایی کنه و از ب بسم الله راهمون بندازه ...

نه واقعا هیچ جایی نیست. باید خودت درموردش بخونی تو اینستاگرام پیجهایی هستن که توضیحاتی درین مورد دادن ولی در نهایت خودت باید بررسیشون کنی

من یه صندوقم ۱۵ تومن ثبت نامم بود اوایل اردیبهشت 

الان ۹۵% سود داده و هر سهم مثلا از ۵۰۰ تومن شده ۱تومن. و مجموع ارزش سهام حدود ۳۰ تومن شده. من اگه بخوام پول برداشت کنم مثلا ۵ سهم میفروشم ۵میلیون . یا کلش رو میفروشم ۳۰ میلیون یا یک سهم میفروشم ۱ میلیون. متوجه شدی؟ 

هر کی سرکار گذاشته خیر از دنیا و آخرتش نبینه الهی خوبه؟ انگار من مرض دارم سرکار بزارم شماها زحمت ...

کاش همون اول ی متن تایپ کرده کپی میکردی و تاپیک رو قفل میکردی

یهو گفتی روزی ۱تومن همه فکردن ک الان از طلا و پول و وسیله خونه و ماشین بگذرن و ببرن بانک بذارن و روزی ۱تومن شاهانه درامد داشته باشن و خرررررج کنن😀

بدجور تحریک شدن 

منم اولم متوجه نشدم ک تو زمینه همون بورس و سرمایه گذاری هست خیلی تعجب کردم🌹

2706