2752
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45750 بازدید | 1210 پست

من حدود ۲۴ میلیون طلا داشتم به یه کارمند بانک صادرات گفتم . گفت اصلا پولتو تو بانک نذار طلا هاتو نگه دار سودش بیشتره برات 🤔🤔ادم مطمانی هم هستش 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حدود ۲۴ میلیون طلا داشتم به یه کارمند بانک صادرات گفتم . گفت اصلا پولتو تو بانک نذار طلا هاتو نگه ...

بانک و صندوق هیچ ربطی بهم ندارن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
عزیزم شما مطمینی محدودیتی برای تعداد سهم برای ورود نداره؟ چون من هم تو صندوق رشد سامان و هم صندوق ب ...

عزیزم از طریق بورس هم میشه مستقیم این صندوق هارو خرید؟؟؟

مینا قری هستم
عزیزم از طریق بورس هم میشه مستقیم این صندوق هارو خرید؟؟؟

نه عزیزم.صندوقهای مختلط و سهامی جدا از بورس هستن. 

بورس هم صندوق زیاد داره ولی سبک و میزان سوددهی و بازه معاملاتیشون متفاوته من قبولشون ندارم زیاد.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
شما به بزرگی خودت ببخش

عزیزم ممکنه دقیقا بگی تو کدوم صفحه روند دقیق ثبت نام پذیره نویسی احراز هویت و الباقی رو توضیح دادی؟ ممنون

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم ممکنه دقیقا بگی تو کدوم صفحه روند دقیق ثبت نام پذیره نویسی احراز هویت و الباقی رو توضیح دادی؟ ...

شما صندوقت رو انتخاب کن

اسمشو گوگل کن

سایتشو باز کن

همون اول بسم الله توضیح داده

تو هیچ کدوم

بیش از صدها صندوق وجود داره و هرکدوم پذیره نویسی و احراز هویتش با اونیکی فرق داره

چندتاشو من میتونم توضیح بدم؟؟؟

شونصدبار گفتم کجا برید نحوه پذیره نویسی رو ببینید.واقعا که بعضیها هیچ بویی از فهم و شعور نبردن