2737
2734
عنوان

هرکس همسرش مشکل نازایی داشته ومامان شده یا هنوزم مشکل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 51 پست
عزیزم ازمایش همسرتون رو دیدم مورفو ۳ ودی اف ای ۳۵ وحرکت صفر....بهتون پیشنهاد میکرو ندادن؟ برای دی ا ...

نه عزیزم من ناباروری سینا تهران هم رفتم بعد سقط فقط یه مدت دارو خورد باز که آزمایشش بهتر شد فقط ای یو ای بهم‌پیشنهاد شد که دیگه نرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قصد داشتم بیام تهران با دکتر امیر جنتی ویزیت بشم که شوهرم نمیاد نظر دکتر جنتی در مورد دی اف ای ۳ ...

اتفاقا شوهرم زیر نظرش بود البته قبلش همین جا رفته بود که وقتی رفتیم تهران هنوز دارو استفاده میکرد و آزمایش دومش بخاطر اونا کمی بهتر بود دکتر جنتی هم هیچ کاری نکرد برامون دارو تقویتی داد و گفت میتونی بچه دار شی همین که اینجا قویترش داده بودن من راستش راضی نبود از دکتر جنتی چون حتی داروهای قوی هم تجویز نکرد

عزیزم ازمایش همسرتون رو دیدم مورفو ۳ ودی اف ای ۳۵ وحرکت صفر....بهتون پیشنهاد میکرو ندادن؟ برای دی ا ...

عزیزم الان اخرین آزمایش نگاه کردم با ۳ ماه مصرف داروهایی که دکتر شهرستان دادن بهشون dfiشده ۱۵ حرکتش هم۱۰درصد ولی باز هم هنوز باردار نشدم البته این‌ برا ۵ ماه پیش هست الان هم تقویتی میخورن

2731
عزیزم الان اخرین آزمایش نگاه کردم با ۳ ماه مصرف داروهایی که دکتر شهرستان دادن بهشون dfiشده ۱۵ حرکتش ...

چقدر عالی که دی اف ای شده ۱۵....معمولا وقتی درمان رو ول کنید باز میره بالا.باچه داروهایی شد ۱۵؟....

زمانی که رفتید پیش دکتر جنتی دی اف ای چند بود؟۱۵یا۳۴؟درموردش حرفی نزد؟

دی اف ای یعنی شکنندگی دی ان ای اسپرم که اگر بالای ۲۵باشه باعث سقط میشه 

باعث ناباروری نمیشه باعث سقط میشه

چقدر عالی که دی اف ای شده ۱۵....معمولا وقتی درمان رو ول کنید باز میره بالا.باچه داروهایی شد ۱۵؟.... ...

عزیزم ما یک ماه قبل اینکه بریم تهران همسرم داروهای که تینحا تجویز شد رو شروع کرده بود که بار ادل که دکار جنتی آزمایش گرفت دی اف ای ۳۴ بود بعد گفت باید تکرار کنی که باز دوماه بعدش رفتیم تکرار کردیم شده بود ۱۵ با سه ماه مصرف دارو دکتر جنتی گفت خوبه و مشکلی نداری فقط ویتامین براشون نوشت همین اون داروهای قبلی خیلی خوب بودن بنظرم چون در عرض ۳ ماه نتیجه آزمایش خیلی تغییر کرد ولی متاسفانه دکتر جنتی اونا رو براشون تجویز نکرد همسرم هم قبول نمیکنه سرخود بخره  اسم داروها فک‌کنم تو تاپیک آزمایش همسرم باشه اگر شما استفاده کنین عالین