2737
2739
عنوان

هرکس همسرش مشکل نازایی داشته ومامان شده یا هنوزم مشکل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 51 پست

عزیزم من باردار بودم تا ۳هفته پیش،ولی بخاطر ناهنجاری جنینم توی ماه ۴ با هزار امید و آرزو مجبور به سقط پزشکی شدم،حال منم خوب نیست زیاد ولی خیلی بدتر بودم ،داشتم افسرده میشدم ولی دیگه دیدم باید خودمو جمع و جور کنم و به آینده امیدوار باشم،الهی به زودیا هممون صاحب بچه های سالم و خوشگل بشیم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ۱۲ که خوبه تعداد راااحت درست میشه میگم که مال همسر من از۳میلیون خداروشکر شد ۸۰میلیون

همسر من بقیه چیزاش خوبه تحرکش

۸۰ درصد

مورفولوژی ۹۳ درصد

فقط همسشه حس میکنم خیلی دیر باردار یمشم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
من نینیمو ازامام رضا خواستم بهم دادخداروشکر. من چندساله درگیرم ولی به بخدا توکل کردم استرس گذاشتم ک ...

خداروهزار مرتبه شکر ....ایشالا نی نی رو سالم بغل بگیری گلم 

چجوری ازامام رضا خاستی؟

درمان منظورت چیه ..چیکار کردی 

2728

منم جیگرم آتیش گرفته ، من و همسرم شکل داریم که واریکسل داشته باشه ولی به خاطر کرونا فعلا بیمارستان نرفتیم، خودم مشکل تنبلی تخمدان دارم، تو رو خدا به این وقت عزیز دعا کنید به خدا به عمرم اینقدر احساس شکست نکردم ، می ترسم که بچه دار نشم، خیلی می ترسم ..

خدایا شکرت   
2738
اره ۹۳ درصد نرمال ازمایشگاه معمولی ۴۰ به بالا باید باشه

ببین عزیزم نمی خوام نگرانت کنم ...اما آزمایشگاه معمولی خطا زیاد داره برای اسپرم ...ببر ازمایشگاه معتبر یا کلینیک ناباروری....چندساله اقدامی

منم جیگرم آتیش گرفته ، من و همسرم شکل داریم که واریکسل داشته باشه ولی به خاطر کرونا فعلا بیمارستان ن ...

ایشالا امام رضا ضامنمون بشه پیش خدا ونی نی سالم بهمون بده.....منم خیلی دلم شکسته همش ترس دارم 

بارداری برام شده افسانه

ببین عزیزم نمی خوام نگرانت کنم ...اما آزمایشگاه معمولی خطا زیاد داره برای اسپرم ...ببر ازمایشگاه معت ...

مرداد اولین اقداممه

قبل اقدام باید باز ارمایش بده 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

من ۳ سال اقدام بود شوهرم نمیرفت دکتر ولی بعدش وقتی رفت مورفولوژی ۳ بود۲ ماه دارو خورد ماه سوم باردار شدم ولی سقط کردم متاسفانه الانم چند ماه اقدامم۵ ماه هم دارو میخوره فعلا نتیجه نداده توکل بر خدا

من ۳ سال اقدام بود شوهرم نمیرفت دکتر ولی بعدش وقتی رفت مورفولوژی ۳ بود۲ ماه دارو خورد ماه سوم باردار ...

عزیزم ازمایش همسرتون رو دیدم مورفو ۳ ودی اف ای ۳۵ وحرکت صفر....بهتون پیشنهاد میکرو ندادن؟

برای دی اف ای دکترا نظرشون چیه؟بعلت dfi۳۴سقط شده بچه

دقیقا شرایط شما کپ منه همسر من مورفو بین ۳و۴

Dfiهم ۳۵

بهم گفتن میکرو...بعدکه رفتم میکرو کنم دکتر گفت نمیشه تازمانی dfiبالاست بامیکرو هم سقط میشه

من ۳ سال اقدام بود شوهرم نمیرفت دکتر ولی بعدش وقتی رفت مورفولوژی ۳ بود۲ ماه دارو خورد ماه سوم باردار ...

من قصد داشتم بیام تهران با دکتر امیر جنتی ویزیت بشم که شوهرم نمیاد

نظر دکتر جنتی در مورد دی اف ای ۳۴ومورفو ۳چیه

2706