2737
2739

سلام مامانهای آینده ...حال دلتون چطوره؟

مشکلتون چیه ....سن...چندسال اقدام...تاحالا میکرو کردین..؟

من ۲۹سالمه....یکسال اقدامم...مشکل مورفولوژی ۴وdfi۳۵هست...درمان خاصی نکردم....حال دلمم داغون ودلشکسته ...نمیتونم خودمو جمع کنم

مامانهایی که همسرتون مشکل نازایی داشته مشکلتون چی بوده وباچه روشی باردار شدید ..ممنون میشم از تجربه هاتون بگید 

یزد قطب نازایی کشور 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635480/بفرمایید-نذری?page=7

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون

دکتر عباس افلاطونیان تهرانم هست به نظرم امروز به امام رضا  توسل کن

ان شاء الله زود زود صاحب یک نی نی ناز بشی. نا امید نباش توکلت به خدا

همسرم من تعداد و تحرک اسپرمهاش کم بود و واریکوس داشت دکتر گفت باید عمل بشه، ولی همسرم یک مدت دارو خورد بعد هم خسته شد نه دیگه دارو میخورد نه عمل کرد، اصلا همراهی نمیکرد

منم مشکل تخمکگذاری داشتم ولی من درمانم را ادامه دارم و بالاخره باردار شدم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
دکتر عباس افلاطونیان تهرانم هست به نظرم امروز به امام رضا  توسل کن

توسل کردم اما حالم خوب نیست اصلا ...هیچ چیز آرومم نمیکنه

امروز خییییلی صداش زدم...کاش خدا صدامو بشنوه

شرایط رفتن به تهران رو ندارم ....

ان شاء الله زود زود صاحب یک نی نی ناز بشی. نا امید نباش توکلت به خدا همسرم من تعداد و تحرک اسپرمهاش ...

ایشالا ....همسر منم خسته شده ...دیگه همراهی نمیکنه...بلاتکلیف موندم با دل شکسته وخسته...نمیدونم چیکار کنم

2738
ایشالا ....همسر منم خسته شده ...دیگه همراهی نمیکنه...بلاتکلیف موندم با دل شکسته وخسته...نمیدونم چیکا ...

خودت مشکلی نداری؟ تعداد اسپرمهای همسرت کمه یا نداره اصلا؟ 

تعدادش خوبه شکلش بد

ما که دکتر میرفتیم دکتر میگفت مرد اگه حتی یک اسپرم سالم و خوب داشته باشه میتونه بچه دار بشه، میگفتند مهم مادر هست که هیچ مشکلی نداشته باشه

دعا میکنم همتون مامان شین 

شماهم دعا کنید من این ماه مامان شده باشم 

۲۳ روزه پریود نشدم شیش تا بیبی هاله دار 

ولی بتام شد دیروز ۲.۳

میدونم دیگه امکان بارداری نیست این ماه 

ولی نمیتونم قبول کنم 

ما که دکتر میرفتیم دکتر میگفت مرد اگه حتی یک اسپرم سالم و خوب داشته باشه میتونه بچه دار بشه، میگفتند ...

خودم خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم

اصلا دیگه باورم نمیشه که یه زمانی حامله بشم برام شده افسانه

2706