2737
2739
عنوان

دیگه به اخرش رسیدیم (اونایی که میخوان قضاوت کنن نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 48 پست
۱۱۰ اومد از زیر در گزارش داد؟؟؟چرا زنگ نزد اتش نشانی بیاد در رو وا کنه؟

خودم نخواستم چون امروز میخوام باهاش خوب باشم هم پولمو که دستشه بهم بده قراره امروز بده قفل میشکست منم که شب جایی نداشتم باید میموندم که مطمینا بدتر بلا سرم میاورد ولی فردا که در باز باشه میرم  دادسرا از همون طرفم میرم شهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم نخواستم چون امروز میخوام باهاش خوب باشم هم پولمو که دستشه بهم بده قراره امروز بده قفل میشکست من ...

آفرین کار خوبی کردی 

امیدوارم سرش به سنگ بخوره آدم شه 

ولی اگر فقط بخاطر اینستاگرامه حذفش کن

اصلا اینترنت نداشته باش تا اعتمادش جاب بشه

2731
آفرین کار خوبی کردی  امیدوارم سرش به سنگ بخوره آدم شه  ولی اگر فقط بخاطر اینستاگرامه حذف ...

اخه بهانشه هر دفعه سر یه چیزی 

اگه اینستا بود که مهم نیست پاک میکردم تموم میشه از زندگیم که مهم تر نیست ولی هر دفعه سر یه موضوعی باید کتک بخورم

دلم نمخواد گریه کنم ولی خیلی بغض دارم

گريه كن چرا نكني هزار مرض ميشه به جونت

گريه نكني كه بگي قويم؟ نه جونم احساسات بروز بده به موقع بجا 

گريه هم نماد ضعف نيست يك ابزار طبيعي تخليه غم هست اگر بي جا باشه نبايد گريه كرد

2740
خانوما بیاین قضاوت نکنین زود  کار با راست و دروغ ندارم  باور ندارین بخونین و رد شین ... ...

من اصلا دلم نمیخواست مورد قضاوت این همه ادم قرار بگیرم اگه تلفنم وصل بود فقط با 1480 یا 129 تماس میگرفتم ولی متاسفانه اینا جزو تلفنهای ضروری نیست 123 هم فقط مامور روانشناس  میفرسته که گفتن چون در قفله نمیفرستن واسه من 

خود اوراتورم دلش برام سوخت گفت ما اجازه نداریم بیشتر از یه شرح حال صحبت کنیم اگه میخوای هر دفعه ز بزن 3 دقیقه صحبت کن 

الان مشکل اینه که سه تا اکانت اینستا دارید؟ مگه مطالب پیجتون چیه؟ 

نه مشکل الانش اینه ولی هر دفعه به بهانه های مختلف کتک میزنه و به قول خودش تا من کاری نکنم کتک نمیخورم و هر قت کتک زده حتما لازم بوده 

چون کارش اشتباه بوده باید کتک بخوره؟

من کتک نگفتم...کارش که کلی ایسنتا داره گفتم بعدشم گفتم بقیش تعریف کنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

دستش بشکنه 

مگه روانی مرتیکه 

خواهشا برو پزشک قانونی

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706