2737
2734
عنوان

دیگه به اخرش رسیدیم (اونایی که میخوان قضاوت کنن نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 48 پست

عزیزم کاری ندارم که مشکل زندگیتون چیه هرچی هست حق نداره شمارو بزنه کسی که 3 تا اکانت اینستا داره دختر بدی نیست خود من 3 تا اکانت دارم یکیش شخصیه یکیش پابلیک هست یکیشم همکارام فالو کردن منو چه خوب که میخواید ازش شکایت کنید یه خانم وکیل موفقم هستید دیگه عالیه حقتونو بگیرید ازش❤❤❤

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
من کتک نگفتم...کارش که کلی ایسنتا داره گفتم بعدشم گفتم بقیش تعریف کنه

خب داشته باشه ایراد کارش کجاست؟منم 3 تا پیج دارم یکیش شخصی یکیش پابلیک یکیشم برای اینه همکارام و همکلاسیام فالوم کنن الان یعنی منم دختر بدیم؟؟؟؟ اصلا ملاک بد بودن یعنی چی کلا

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب داشته باشه ایراد کارش کجاست؟منم 3 تا پیج دارم یکیش شخصی یکیش پابلیک یکیشم برای اینه همکارام و همک ...

عزیزم پیج مشکلی نداره ولی کسی که متاهله باید یکم زندگی مشترک درک کنه،، اگر از قبل شوهرش درجریان بود این مشکلات پیش نمیومد البته این چیزایی که تعریف کرد شوهرش کلا دیونه است

همونطور که خانوما از اقایون دلیل میخوان مردا هم از خانوماشون دلیل میخوان

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728