2737
2739
عنوان

عروسای باسیاست که قلق مادرشوهردستشون اومده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عالیه . مادر شوهر من از اول بهم کاری نداشت . فقط از صبح تا شب میگفت باردار شو .  خدا بهت پسر ...

تو دلیت چیه الان؟

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738
اصلا دوست ندارم با هیشکی اینقد قاطی باشم.چه مادرشوهر چه هرکی😑

مادرشوهرمنم دقیقا مثل توبود حتی بهم گفته بود دوس نداره باعروساقاتی شه الان یجوری تغییرکرده که 😉

خدایاشکرت
من خداروشکر مشکلی نداریم.شاید بعضی وقتا ی دلخوری پیش بیاد ک رفع میشه.مثل خانواده خود ادم ک لعضی وقتا ...

معلومه که خیلی خوبن از من همش برعکسه فقط با این تفاوت ک باید دعوتشون کنم بیان خونمون اگ نکنم میگن دعوتمون کن همش میگن تو نمیخوای ما بیایم خونتون دعوتشونم کنم نمیان ادا در میارن

مادرشوهرمنم دقیقا مثل توبود حتی بهم گفته بود دوس نداره باعروساقاتی شه الان یجوری تغییرکرده که 😉

تغییر یا تقلید؟

رشد کردن یا لاکچری شدن؟

قاطی شدن یا چشم و هم چشمی و دهن بینی؟

مسئله این است😉

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
تو دلیت چیه الان؟

پسر .

تا چند ماه بهش گفتم دکتر گفته دختره . اونم دهن دکتررو مسخره میکرد :( 

تا حالا اذیتم نکرده آ . هیچ نمیزاره خونش کار کنم . 

پتو و بالش میاره میزاره برام .کفشامو جفت میکنه برمیدارکه کسی نپوشه . 

اما سر این کلی باهاش بحث کردم .

بعدش  فهمید دختر نیست پسره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706