2737
2734

سلام.

💌شماشبیه اون شدید یااون شبیه شما؟؟؟

مثلا من بعضی ذائقه غذاییم شبیه مادرشوهرم شده..یا مثلا مادرشوهرمن شدیدا وسواسیه منم مثل اون شدم 😄 یامثلا اولا خیلی سردبود به حرف زدنواینا انقدرباهم حرف زدیم اون شده مثل من خواهرشوهرم گاهی میگه مامانموجادوکردی چیشده ازاصطلاحات تو بکارمیبره😂 اولا بهم حس یجورحسادتوداشت رژ که میزدم اونم سریع میزد الان مثل یه دوست شده برام مثلا اهل ارایشواینانبودانقدبهش گفتم چی ازجاریات کم داریواینا الان میخوادبره حتی دماغشم عمل کنه کلی متحولش کردم ولی فک نمیکردم تااین حد تغییرکنه شده یه مادرشوهر لاکچری موردعلاقه ی من😎😄یامثلا اول هرجامیخواستیم بریم ازمن نظرنمیخواست میگفت عروس اماده شو بریم فلان جا الان میگه بنظرت فلانجادعوتیم بریم یانه😄بگم نه اونم نمیره 

خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما همو تغییرندادیم. اختلاف رفتار وظاهر و اعتقاد وفکرهم زیاد داریم. اما فقط محبت میکنیم بهم و من فکرمیکنم مامان خودمه. 

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2738

مادرشوهر من انقدر حسادت میکنه و فضولی و دخالت 

من محبتمو بهش هزار برابر کردم فایده نداشت که نداشت

تازه تحقیر و اینا م میکنه 

واقعا ازش بدم اومده

با اینکه اوایل مامان صداش میزدم و دوسش داشتم

اما خسته شدم 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍

اصلا دوست ندارم با هیشکی اینقد قاطی باشم.چه مادرشوهر چه هرکی😑

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706