2737
2734
عنوان

باهمسرم دعوام شده واقعا ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 48 پست
چرا

تو پات تو گچه یکنفر باید به تو برسه چرا پاشدی رفتی اونجا که این حرفا رو بشنوی؟ 

شوهرت ادم زنده سالم خودش بلده کاراشو بکنه مگه نوزاده که رفتی بهش رسیدگی کنی؟ 

اینم جوابت

ضمنا مشکل شما بدون شک کارنکردن نیست این ناراحتی ریشه عمیقتری داره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد عزیزم یعنی تو در حد پول یه بلیط هم تو کارتت نداری؟ 

چرا به خانواده ها کشوندی این اختلاف رو؟ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
چه پدر شوهری آفرین بهش

خیلی دوسش دارم،خانواده همسرم واقعا گلن و عاقل حتی خواهرشوهرام ،یه بار بهمبی احترامی نکردن تواین دوسال،شوهرمم بد نیست خدایی ولی یهو قاطی کرد نمی دوونم چرا،بااینکه تازه خونه گرفته روز اول کل خونه رو خودش شست وتمیز کرد و وسایلوجابه جا کزد ولی امروز...😔

رفتار توأم اشتباه بوده وقتی کنار همسرت هستی سرت تو گوشی باشه هر مردی باشه عصبی میشه. 

مخصوصاً‌ دوره عقد. اگر میخواستی سرت همه‌اش توی گوشی باشه و به اون توجه نکنی خب نمیرفتی پیشش خونه بابات میموندی راحت کسی‌ام بهت غر نمیزد. 

اگرم میخوای کاری بارش بیاری خودتم باید پا به پا کنارش باشی اروم اروم به کار بگیریش چهارتا تعریفم تنگش بذاری انگیزه بگیره. نه اینکه تو لم بدی اون خدمت کنه. اونم زورش میگیره. حالا پاتم ورم داشته تو گچ بوده درست اما باهاش حرف میزدی جای اینکه به روت نیاری وقتی باهات حرف میزنه. بهش برمیخوره هرکس دیگه‌ام باشه همین رفتارو داره. بیشتر فکر کنم حرصش گرفته که داره کمکت میکنه بعد توجهی بهش نداشتی. حداقل یک تشکر آدم میکنه یه زبونی میریزه که دستت درد نکنه حالم خوب میشه اصلاً‌ کنارتم چقدر لذت بخش هست از دستت چه میدونم چای خوردن از این حرفا... یا چه خوب شد اومدم پیش تو حوصله‌ام سر نمیره اصلاً انگار پام داره خوب میشه. بعد ببین چطوری مثل لودر کار میکنه واست

چیکارکنم به نظرشما

من حقیقتا نمیتونم راهنمایی کنم چون این یه کار تخصصی هست و نیاز به یه آدم متخصص داره اگه شرایطش رو داری از یه مشاور کمک بگیر اگر نه  کانال ها و پیج های روانشناسی خیلی خوبی هست تو این زمینه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
راستی یه سوال الان دوساله پیش همین عروسی براتون یه جوری نمیشه ینی جذابیت داره؟ چرا مراسم نمیگیرید ب ...

نه تازه کمترازیه ماهه اومدم پیشش،به من انتقالی نمیدن که بیام

2740
خیلی دوسش دارم،خانواده همسرم واقعا گلن و عاقل حتی خواهرشوهرام ،یه بار بهمبی احترامی نکردن تواین دوسا ...

عیب نداردشاید تقصیر خودت بوده

شاید با لحن بدی بهش گفتی که پاشه کار کنه 

یکم سیاست داشته باش

مثلا بگو عششششششقم بهم تو کارا کمک می‌کنیعشششششقمم یه لطفی می‌کنی ظرفارو بشوری⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

ببخشیدا اگه یه روز پدرشوهرت خدایی نکرده از دنیا بره اونوقت کی میخاد ازت دفاع کنه.منم همین مشکل و داشتم.پدرشوهرم ک مُرد اونم منو طلاق داد.ب همین راحتی.بنظرم کات کن برو پیش خونوادت

دلیلی برای استرس وجود نداره   
فکزمیکنم سیاست ندارم

ببین کلاً توی جمعی باشی و سرت توی گوشی باشه یک بی احترامی هست به طرف مقابل

ما مهمونی که میریم کلاً‌ گوشی دستمون نمیگیریم. چون بی ادبی هست توی جمع. مگر پیامی چیزی بیاد یا زنگی کسی بزنه که خیلی کم پیش میاد ولی اینکه بشینیم چت کنیم تو مهمونی با کسی اصلاً‌. 

همسر هم همینطور وقتی دو نفری کنار هم هستید باید بهم توجه کنید. نه که هرکسی بره توی لاک خودش. الانم جای ناراحتی و تو گوشی بودن یک غذایی درست کن وقتی نمیخوره غذای تورو بهش پیله نکن تو درست کن خودش کم کم بادش میخوابه مردارو اگر بهشون پیله کنی گردن‌گیرشون میشه حرفشون. ولی اگر هیچی نگی سکوت کنی بعضی وقتا خودش کم کم اروم میشه میاد سمتت. قرار نیست ادم توی زندگی هر حرفی بشنوه یک جوابی بده که حال طرفو بگیره. بعدم کارت خیلی ضایع بوده که زنگ زدی خواهرت برات پول بفرسته واسه بلیط خریدن مثل بچه‌ها رفتار کردی. زن متأهل یکم پخته‌تر و سنجیده‌تر رفتار میکنه. خونه‌ی تو الان خونه‌ی شوهرت هست نه خونه‌ی بابات! همسرتم بی‌عزت نکن جلوی خانواده‌ات که مجبور بشه بگه طلاقش میدم. اینکه دنبال مقصر جلوه دادن اون باشی حتی جلوی خانواده‌ی خودش در ظاهر شاید از تو طرفداری کنن. ولی تهش بچه‌شون دوست دارن تو نباشی یک عروس دیگه براشون پیدا میشه. ادم هرچی بین خودشو شوهرش پیش میاد زرتی نمیره جار بزنه اینور اونور. پس حریم خصوصی و زندگی مشترک و شخصی یعنی چی؟ تا اخر عمرت که سر هر دعوایی نمیشه بری شکایت کنی با مامان و باباهاتون. یکبار ممکنه طرفتو بگیرن دفعه بعدی میگن انقدر زنگ نزن به ما. خودت بی عزت میشی فقط. 

هر چی چیز عجیبه اینجا میشنوی، پات تو گچ بوده پاشدی رفتی یه شهر دیگه پیش نامزدت، بعد انتظار هم داشتی ...

شهرخودمون بودم پام توگچ نبود فقط پاند پیچیدم و ورم داشت(پیچ خورده بود) اومدم اینجا همسرم  دوباره برد دکتر ،دکتر گفت گچ بگیری بهتره منم گچ گرفتم،حتی الان مادرمم نمیدونه پام توگچه

2706