2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعریف میکنی

چی شو؟ 

من و همسرم دانشگاه اشنا شدیم و هم رشته نبودیم 

من حقوق بودم و اون دندون 

بعد از من خوشش اومده بود و بهم درخواست داد از اولم هدفش ازردواج بود و خب از خانواده منم خبر تداشت و بهش نگفتم  و مطمئن شدم منو واقعا دوست داره و بعد وارد مراحل بعدی شدیم😂 

و الان جون منه

وضع مالیم نسبتا خوبه تحصیلات مهم ترین معیارمه بعد هم مرد سالار نبودن و سنتی نبودن و گیر ندادن پول در اولویت بعدی هست اول تحصیلات و اخلاق 

گویا با تاپیک هایی که راجع به تحصیلات زدم یک عده یاد نقطه ضعف هاشون افتادن و سوختن .اون دیگه مشکل خودتونه نه من .بیشتر پشت سرم تاپیک بزنید و عقده گشایی کنید   
عشقتون مانا درس همسرتون تموم شده؟ از دندون راضیه؟

بلههه خیلی ساله تموم شدده ایشون دو سال زودتر ار من اومده بودن دانشگاه و بعد از تموم شدن درسم من خوندم برای ازمون وکالت و همسرم برای تخصص

از درامدشون راضی هستن؟ فرسایش بدنی زیادی دارن اره؟

بلهه خیلییی خوبهه 

خب کلا دندون اینطوریه ک سر و گردن و کمر خیلی درگیره ولی خب من همسرم چون ب سلامتی و بدنش اهمیت میده و خیلی اهل ورزش این براش مشکل نشده خدا رو شکرر 

ولی خستگی زیادی داره