2737
2734
عنوان

بیاین عکس شوهرمو بزارم نظر بدین.....☺️☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 8007 بازدید | 579 پست

[QUOTE=144103767]😂😂وای یاد اون تاپیکت افتادم که میگفتی برمیگرده بقلم میکنه فشارم میده اشکام سرازیز میشه 😂😂😂😅😅...[/QUOT]

خا🙄😂😂زر نزن😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این عکس دلبر منه🤩 به لباساش گیر ندین با موتور میره بیرون لباس خوب نمیپوشه معمولا😕

وای به موتورش ۱۰۰ میدم 

من عشق موتورم 

بگو بده منم یک دور بزنم 😁😁

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2728
خوبه ولی قدش کوتاس

آره دقیقا👍قیافه ی خوبی داره ولی قد بلندی نداره و خودشم ناراحته از این قضیه

البته از من بلندتره...و اینکه قد کوتاه ضایع نیست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
قربونت انشالله هميشه خوش باشيد

وهمچنین شما مهربون😘😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
😂😂به پایه هم پیر بشین

خودتم بزار ببینیم شوهرتو🙄

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
وای به موتورش ۱۰۰ میدم  من عشق موتورم  بگو بده منم یک دور بزنم 😁😁

برو بشین ترکش دور بزنین😂

اکثر دخترا عاشق موتورن

2706