2733
2739
عنوان

با شوهر زبون نفهم چیکار باید کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3226 بازدید | 88 پست
چرا نمیری ملاقاتش چندوقت واسش بریدن؟ ببین عزیزم شوهرت صبح تاشب تو ی محیطه ک همه مردن شما رو نمیبنه ...

خودش اجازه نمیده برم.بخاطر کرونا دادگاها تق  لقن هنوز حکمی براش نبریدن کلا دوبار دادگاه بردنش فقط.اولا خیلی این حرفایی که گفتی میگفتم ولی الان دیگه کم آوردم.همش میگم زنگ زد اینجوری میگم اینجوری حرف میزنم باز میبنی کار خودمو کردم.فقط از خدا برام آرامش بخواه ازش بخواه زندگیم به روال عادی برگرده دیگه از همه بریدم از همه دارم حرف میشنوم میدونی خیلی سخته تو زندگی بلاتکلیف بودن ندونی زندگیت قراره چی بشه نه بتونی کسی رو آروم کنی نه کسی رو داشته باشی که آرومت کنه

کاربر قدیمی ام ❤ خدا جونم امیدم به خودته زندگیمو نجات بده فقط
چون کاری از دستش بر نمیاد بخاطر همین اونم عصبی میشه مردا وقتی نتونن همسرشون رو اروم کنن از خودشون بد ...

آره دقیقا خودشم میگه تو الان با من غر میزنی من چه کاری تو این شهر غریب از دستم برمیاد جز اینکه وقتی گوشی رو قطع کردم فقط غصه بخورم که زنم ناراحتی از زندگی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط از خدا راه حل بخواه  اميد ببند برات معجزه ميكنه  به خدا نامه بنويس در همون حال گريه ...

امیدوارم مشکلم حل بشه دیشب که شب تولد امام‌رضا بود انقدر گریه کردم از خود امام رضا خواستم نمیدونم دیگه حاجتم رو میده یا نه

2731
آره دقیقا خودشم میگه تو الان با من غر میزنی من چه کاری تو این شهر غریب از دستم برمیاد جز اینکه وقتی ...

به بچهای اینجا بگو برات دعا کنن و صلوات بفرستن   متوسل شو به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو   ازشون بخواه که پیش خدا وساطتتو بکنن   خیلی جواب میگیری مطمعا باش عزیزم  

امیدوارم مشکلم حل بشه دیشب که شب تولد امام‌رضا بود انقدر گریه کردم از خود امام رضا خواستم نمیدونم دی ...

هيچ حاجتي بي جواب نمي مونه چون از كرامت خدا به دوره 

فقط بايد ببيني كي و چجوري خدا برات جبران ميكنه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
به بچهای اینجا بگو برات دعا کنن و صلوات بفرستن   متوسل شو به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج ...

ممنون عزیزم الهی زندگیت پر از عشق باشه..حتما میگم

2738

تو که میگی نپرسید چرا تو امضات زدی

مقصر بوده؟؟ یا الکی

خودت کنترل کن اون اگر مثل شما دلش تنگ بود حالش بد میشد

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم ایشون به اندازه ی کافی درد و غم میکشه تو.زندان برای یه مرد خیلی سخته و مطمینا فشار روشه زنگ میزنه به شما تا حالش خوب بشه نه اینکه گرفتاریهاشو یاد اوری کنید 

از این به بعد زنگ زدنی با انرژی صحیت کن خوشحال و شاد بهش بگو که امید داری هر چه زودتر ازاد میشه بهش از آینده ی خوب و کارهایی که قراره دوتایی انجام بدید صحبت کن در کل بهش امید بده اون الان بیشتر از هر چیزی به امید شما نیاز داره 

میدونم سخته تو گرفتاری شاد بود و امید داد اما مطمینم کار درست همینه

امیدوارم مشکلم حل بشه دیشب که شب تولد امام‌رضا بود انقدر گریه کردم از خود امام رضا خواستم نمیدونم دی ...

ان شاالله میده🙏🌹

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
تو که میگی نپرسید چرا تو امضات زدی مقصر بوده؟؟ یا الکی خودت کنترل کن اون اگر مثل شما دلش تنگ بود ح ...

زدم که براش دعا کنید.خیلی اذیته

2706