2733
2739
عنوان

با شوهر زبون نفهم چیکار باید کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3226 بازدید | 88 پست
خودمو کی اروم کنه منم داغونم..زنگ میزنه صداشو میشنوم بغض میکنم😔

درکت میکنم حیف نمیشه اینجا بگم پارسال دقیقا تو همچی روزایی تو چ وضعیتی بودم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
طبق چیزی که من شنیدم زندانی هایی که همسردارن ومتاهل هستن اجازه دارن یه شب درماه همسرشون بره پیششون ج ...

خودش دوست نداره برم.حتی ملاقاتم نمیزاره برم.میگه نمیخوام اینجوری ببینیم

کاربر قدیمی ام ❤ خدا جونم امیدم به خودته زندگیمو نجات بده فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودش دوست نداره برم.حتی ملاقاتم نمیزاره برم.میگه نمیخوام اینجوری ببینیم

چقدرباید اونجا باشه؟چرا واسش وثیقه جور نمیکنید بیاد بیرون؟

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
چقدرباید اونجا باشه؟چرا واسش وثیقه جور نمیکنید بیاد بیرون؟

اصلا هنوز حکمش نیومده.با وثیقه قاضی موافقت نمیکنه.فقط تو همه این مدت چندبار التماس کردم گوشی رئیس زندانو بگیر تصویری زنگ بزن ببینمت.چندبار قبول کرده

خب راست ميگه ديگه  مردها حساسن شما هم نبايد هر بار باهاش صحبت ميكني  گريه زاري كني

خیلی فشار رومه وگرنه خودشم میدونه من همیشه آروم و منطقی بودم

2738
درکت میکنم حیف نمیشه اینجا بگم پارسال دقیقا تو همچی روزایی تو چ وضعیتی بودم 

خدا کنه این روزا بگذره برام..الان چهارماهه ندیدمش

خیلی فشار رومه وگرنه خودشم میدونه من همیشه آروم و منطقی بودم

تو كه كاملا حق داري 

ولي وقتي كاري از دستش برنمياد 

اما از طرفي هم ميشه خانمها رو درك كرد

چون يهو بغضشون ميگيره 

حالا جرمشون چي بوده 

اصلاح پذيره؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
بخدا نمیتونم.خستم دیگه

چون کاری از دستش بر نمیاد بخاطر همین اونم عصبی میشه مردا وقتی نتونن همسرشون رو اروم کنن از خودشون بدشون میاد          

قوی باش انشاالله این روزهام میگزره شوهرت میاد خونه همچی خوب میشه مشگلاتت همشون حل میشه اون موقع این روزها واست خاطره میشه

خدا کنه این روزا بگذره برام..الان چهارماهه ندیدمش

چرا نمیری ملاقاتش

چندوقت واسش بریدن؟

ببین عزیزم شوهرت صبح تاشب تو ی محیطه ک همه مردن شما رو نمیبنه دستش از همه جا کوتاهه.حق داره عصبی باشه حتی وقتی بیاد تاچند وقت همینطوری میمونه ولی شما درکش کن بگو تموم میشه دوباره باهم میسازیم زندگی رو بهش روحیه بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
درسته که فشار روته و اذیتی و درک میکنم  همه مشکلاتی رو داریم میگذرونیم و یا قبلا باهاش مواجه ب ...

حتما امتحان میکنم عزیزم خیلی ممنون

تو كه كاملا حق داري  ولي وقتي كاري از دستش برنمياد  اما از طرفي هم ميشه خانمها رو درك ...

اصلا میدونم کاری از دستش بر نمیاد.ولی تا صداشو میشنوم همه چی یادم میاد.دوست دارم خودمو خالی کنم جیغ بزنم.اخه من با هیچکس حرف نمیزنم به هیچکس دردامو نمیگم.به هیچکس نگفتم دارم چی میکشم.همش به همه میگم میاد ان شاءالله همش میخندم و شادم اما تو دلم پر غصه و غمه😔جرمش یجورایی سیاسیه😭

اصلا میدونم کاری از دستش بر نمیاد.ولی تا صداشو میشنوم همه چی یادم میاد.دوست دارم خودمو خالی کنم جیغ ...

فقط از خدا راه حل بخواه 

اميد ببند برات معجزه ميكنه 

به خدا نامه بنويس در همون حال گريه ات ميگيره

خالي ميشي  از طرفي با اميد به خدا راه حل برات ايجاد ميشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706