2733
2734
عنوان

خیانت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2581 بازدید | 61 پست

دیشب تو ماشین قرص اورژانسی دیدم زنگ بزنم ب مامانش بگم؟ البته تینم بگم ک ی مدت گل میکشید من فهمیدم زنگ زدم ب مامانش گفتم گفت برو وسایلشا بگرد و ب من زنگ بزن رفتم گشتم زنگ زدم گفتم ی بسته گل پیدا کردم و قرص فروزمایند و کیت ادرار عدم اعتیاد چون برایسرکار قرار بود بره ازمایش فدم اعتیاد.... مامانشم کلی تشویقم کرد گفت کارت درسته ...شب ک اومد خونه کلی منا کتک زد ک مامانم سرکار زنگ زده میگه زنت میره وسایلتا میگرده....

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم نترس فک نکن مشکل داری یا کامل نیستی. اونا نمیفهمن .بشین فک کنم موندنی هستی؟ فک نکنم بخای ...

طلاق نمیده ارازله بلا سر خانوادم میاره برادرزاده و خواهرزاده کوچیک دارم تهدیدم ب اونا میکنه ی گروه خلافکار بزرگ توشرمونه ک حتی راحت ادم میکشند با اونا رفیقه میگه میفرستم از خواهرات ببرند یا بچه هاشونا ببرند از اینکارا زیاد کردندا ...

گفت میخاستم بدونم چه مزه ای میده زن خراب گفت شنیده بودم کا ای  زیادی میکنن حین کار میخاستم تجر ...

و برای ماموریت رفته بودن چین

و اون زمان چین هتلهایی داشت که مثل تایلند خدمات میدادن

چند سالی دیگه نیست از این چیزا توی چین

و من فیلماشو دیدم بعدا 

2731
2738
طلاق نمیده ارازله بلا سر خانوادم میاره برادرزاده و خواهرزاده کوچیک دارم تهدیدم ب اونا میکنه ی گروه خ ...

نمیشه ازون شهر برین؟

ازش مدرک جمع کنی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
گرفتنش تا جایی که خبردارم زن گرفت و بخاطر یه بیماری تناسلی زنش داره ازش جدا میشه

جدی میگی عزیزم؟

خدایا شکرت ک بات حرف زدم

من مجردم همیشه از خیانت میترسیدم.دوسدارم داستانی بشنوم که اون کثافط جوابشو بگیره

نمیشه ازون شهر برین؟ ازش مدرک جمع کنی

ن برادرام کارمندند ۶ تا خواهر برادریم نمیشه همه جمع کنیم بریم ی برادر قدم دارم زیر بار نمیره چندبار درگیر شده باهاشون کلی کتکش زدند بعدم با صحنه سازی داداشما مقصر کردند با چاقو دست خودشا تاندوم زد انداخت گردن داداشم 

الان هر کی خیانت ببینه حقش هست یک جمله فقط

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ن برادرام کارمندند ۶ تا خواهر برادریم نمیشه همه جمع کنیم بریم ی برادر قدم دارم زیر بار نمیره چندبار ...

خب خانوادشم بدن دگ 

الان میگن چه کنی مثلا؟

2706