2733
2734
عنوان

خیانت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2581 بازدید | 61 پست
شما شاید لباس پوشید من و یا خیلی زنای نجیب نی نی سایتا ببینید از روی ظاهر برچسب بی حیایی بزنید ولی ه ...

مگه من گفتم همه بی حجاب ها بی حیا هستن یا همه بادحجاب ها با حیا؟والله خوبه با دقت بخونید بعد قضاوت کنید این الکی قضاوت هم مد شده تازگیا

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اتفاقا اونا خیانت نمیبینند تو اطرافیانما ک میبینم واقعا زنایی ک زن زندگی بودند و چسبیدند ب خونه و زن ...

گفتم فکر کنم تر و خشک داره باهم میسوزه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘