2737
2739
عنوان

یه خانمی مزاحم همسرم شده😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4287 بازدید | 173 پست
والا نشسته جواب تک تک کامتتارو میده و بازخواست میکنه یکی نیس بگه ب تو چه آخه

بنده خدا چیزی نگفت😯

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا بابای من با  پنج تا بچه که داشت کسی نگاشم نمیکرد مستاجر طبقه بالا  دو تا دختر  داشت و مطلقه بود  هر روز به بهانه های مختلف میومد تو حیاطی که عمومی بود استفاده ازش با یه پوشش ناجور بادختراش بازی میکرد یا وقتی  بابام میومد به بهانه های مختلف سوال پیچش میکرد من مامانم براش مهم نبود چون به بابام اعتماد داشت بابام از رو خیر خواهی  طبق بالا رو داد دست این خانم که گیر کس و ناکسی نیافته  جالبه یه پسر الدنگم داشت مامان و خواهرمو دید زد بابام میگفت منکه تا حالا این کارو نکردم پس چرا داره سرم میاد واقعا اون زنه شش ماه بود کاری نبود  سرما و خونواده در نیاره مادر بزرگم  روزی که خواست بره گفت یه سنگ سیاه هم میندازم پشت همچین ادمی 

استارتر این قضیه ممکنه واسه خیلیا پیش بیاد، یکی از همکارای متاهل آقامون به چشم برادری خیلی با جذبه و باابهته، واسه همون خیلی از خانومای محل کار بهش کراش دارن، حتی  به گوشم خورده که بهش پیام ابراز علاقه دادن.... بنظرم بهترین کار اینه که بدون اینکه هیچ جوابی بده بلاکش کنه  و اگه دوباره پیام داد همین کارو کنه، بی محلی کردن بهترین جوابه 

2738