2737
2739
عنوان

یه خانمی مزاحم همسرم شده😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4291 بازدید | 173 پست
بخدا  گناهه  با این  حرفا  ممکنه  زندگیش  خراب  شه

ن عزیز دل.

مهم نیست.

بزار بگن .اصن نادیده بگیرشون.

ولی خب به همسر من تهمت زدن.و تهمت حق الناسه و اون دنیا باید جواب همسرمو بدن.

منم یه چیزی بگم شاید اصلا یکی از دوستاش داره سرکارش میذاره یا داره امتحانش میکنه ببینه شوهرت اهل این کارا هس یا نه عکس زنم که تو نت ریخته مگه اینکه به عنوان مشتری چهرشم آشنا باشه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ب اون گیر میدم ک حالش گرفته شه،بگیره بخوابه

باهاش بحث نکن بعضیا ادبشون نقطه چین جای فحشه حوصله داریا😉🌹

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
بخدا  گناهه  با این  حرفا  ممکنه  زندگیش  خراب  شه

باید بفکر زندگیش باشه 

کاری نداره زنگ بزن پلیس بگو یه خانوم به شوهر من چشم داره پلیس اون خانومرو دهنشو  میساد 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2731
ن عزیز دل. مهم نیست. بزار بگن .اصن نادیده بگیرشون. ولی خب به همسر من تهمت زدن.و تهمت حق الناسه و ...

دقیقا شاید  تو فامیلشون  مرد  عوضی  زیاد  دیدن  یا برا خودشون  پیش  اومده 

ولی  تهمت  زدن  واقعا  گناهه 

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
خودت تو امضات نوشتی زبون درازی عجب جاییه این سایت

اونو واس تو ننوشتم زبون دراز حرف حقم عینکو بزن درست بخون😂😂توام به امضات فضول نی نی سایتو اضافه کن😉😂بابای🌹

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2740
منم یه چیزی بگم شاید اصلا یکی از دوستاش داره سرکارش میذاره یا داره امتحانش میکنه ببینه شوهرت اهل این ...

نههه عکسش فقط موهاش بازه.عادیه.

بهش میگم این همونه ؟

میگه به جان پسرم من اصن دقت نمیکنم به مشتریا🤦‍♀️اصن یادم نیست چهره شو

حالا فردا خودم برم دوربینارو چک کنم ببینم همونه یا ن

باید بفکر زندگیش باشه  کاری نداره زنگ بزن پلیس بگو یه خانوم به شوهر من چشم داره پلیس اون خانوم ...

عزیزم  برو  کامنتتو  بخون  این  اصن  ربطی  به فکر  بودن  نداره 

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
اونو واس تو ننوشتم زبون دراز حرف حقم عینکو بزن درست بخون😂😂توام به امضات فضول نی نی سایتو اضافه کن ...

غیرمنطقی ترین حرفو تو زدی تو این تاپیک

چ مغرورم هس ک حرف حق میزنه

الهی نازی کوچولو

این کاربری توسط س نفر اداره میشود
باید بفکر زندگیش باشه  کاری نداره زنگ بزن پلیس بگو یه خانوم به شوهر من چشم داره پلیس اون خانوم ...

فکر زندگی؟

شما خییییلی راحت ندیده و نشناخته تهمت زدی!

بعد میگی به فکر زندگیش باشه؟

2706