2737
2734
عنوان

۱۰ تاپیک زدم سه چارنفر بیشتر نیومدین...نیاز نداشتم ک تاپیک نمیزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 87 پست
چون از شوهرت مطمئنی اما از جنس خراب بعضی از زنها نه

شاید همینه...چون شوهرم همیشه محکمه ولی گاهی طرف مقابلش برخوردای خوبی نداره. هرچند شوهرم همچنان محکم ادامه میده ولی ناراحت کنندس دیگه

نمیتونم ک بی تفاوت باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید همینه...چون شوهرم همیشه محکمه ولی گاهی طرف مقابلش برخوردای خوبی نداره. هرچند شوهرم همچنان محکم ...

دلیل ناراحتیتونو فهمیدم چون دقیقا مثل شمام

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
2728
2738
حال بدیه

بله دقیقا_نه میشه حرفی زد نه نزد

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
هوووف پس اخه باید چیکار کرد؟ مرد؟ من تا این موضوع حل یا تموم نشه ک نمیتونم حتی لبخند بزنم

دور از جونت عزیز دلم ،میشه بپرسم چند ساله ازدواج کردین

عزیزم باید کم کم قلق شوهرت دستت بیاد  کم کم باید یاد بگیری که اگه از موضوعی ناراحت بودی چطوری و چه موقع و با چه ترفندی بهش بگی که نه اینکه بهش بر نخوره بلکه بیشتر متوجه عشق بین شما و خودش بشه عزیزم من به شخصه هیچ ناراحتی رو تو دلم نگه نمی دارم البته در مورد خودم و شوهرم میگما،هر چیزی منو ناراحت کنه بهش میگم امااااااا چطور گفتنش هنر میخواد و باید یاد بگیری و قلبش دستت بیاد

2706