2737
2734
عنوان

۱۰ تاپیک زدم سه چارنفر بیشتر نیومدین...نیاز نداشتم ک تاپیک نمیزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 87 پست
عزیزم باید کم کم قلق شوهرت دستت بیاد  کم کم باید یاد بگیری که اگه از موضوعی ناراحت بودی چطوری و ...

قلبش نه اشتباه نوشتاری بود قلقش

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
عزیزم باید کم کم قلق شوهرت دستت بیاد  کم کم باید یاد بگیری که اگه از موضوعی ناراحت بودی چطوری و ...

خب ببین عزیز منم اینطوریم ک تاوقتی بهش نگم اروم نمیشم

اما این تنها موضوعیه ک انگار باگفتنش کوچیک میشم اصلا نمیدونم چطور بگم...کمکم میکنی؟ اصلا بنظرت بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم شغل شوهر من اصلا اینجوری نیست که بخواد با یه خانم در ارتباط باشه ولی همین که با یه خانم زیاد گرم بگیره من بهم بدم بخوره عزیز دلم بی تعارف میگم تو دل شوهرم هیچ یه هیچی نیست اینو خودم میدونم ولی آمد معاشرییه و بخاطر این موضوع خیل یا شیفتن منظورم ولی هستش فامیلا با آشنایان او میگم اما با این حال من از اینکه بخواد با یه زن گرم بگیره همان لحظه همان جا صفتان برمیگردد _حالا میبینی که من از تو وضع خرابترم😃

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏

آیا چقد تاپیش بده

2728

الان وباره مینویسم

عزیز دلم شغل شوهر من اصلا اینجوری نیست که بخواد با یه خانم در ارتباط باشه ولی همین که با یه خانم زیا ...

نه شوهرم گرم نگرفت اصلا...هیچوقت گرم نمیگیره. معمولیه

حالا چی؟ بنظرت بگم بهش؟

اصلا جای من بودی چیکار میکردی؟

عزیز دلم شغل شوهر من اصلا اینجوری نیست که بخواد با یه خانم در ارتباط باشه ولی همین که با یه خانم زیاد گرم بگیره من بهم بر میخوره عزیز دلم بی تعارف میگم تو دل شوهرم هیچیه هیچی نیست اینو خودم میدونم ولی آدم معاشرییه و بخاطر این موضوع خیلیا شیفتن منظورم کلی هستش فامیلا یا آشنایان رو میگم اما با این حال من از اینکه بخواد با یه زن گرم بگیره همان لحظه همان جا صفتم برمیگردد _حالا میبینی که من از تو وضع خرابترم😃

عزیز دلم شغل شوهر من اصلا اینجوری نیست که بخواد با یه خانم در ارتباط باشه ولی همین که با یه خانم زیا ...

منم اگه اینطوری بشه حالم کلا عوض میشه...خیلیا میگن چون بی اعتمادی ولی اصلا دلیلش این نیست...کلا حسم عوض میشه

2740
نه شوهرم گرم نگرفت اصلا...هیچوقت گرم نمیگیره. معمولیه حالا چی؟ بنظرت بگم بهش؟ اصلا جای من بودی چیک ...

اوضاع زندگیت را خودت بهتر از هر کسی میدونی خوب بشین فکر کن بعد تصمیم بگیر آخه مشکلت فقط به سلامواحوالپرسی نیست بلکه شغل شوهرت طوریه که امکان داره بعدها هم همچین چیزی براش پیش بیاد اما من میگم بهتر سنگاتو باهاش وا بکنی چون با فکر درگیر نمیشه زندگی کرد البته من اینطوریم بایداز همین ابتدای زندگی بدونه چه چیزایی ممکنه دلگیرت کنه پس در نتیجه اگه براش مهمی رعایت کنه نظرم با نظر خیلی از خانوما فرق میکرد چون دیدم مثل منی اینا رو گفتم؛ البته بازم میگم خوب فکراتو بکن

اوضاع زندگیت را خودت بهتر از هر کسی میدونی خوب بشین فکر کن بعد تصمیم بگیر آخه مشکلت فقط به سلامواحوا ...

نتونستم طاقت بیارم

درست یاغلط، بهش گفتم

گفتش منم زیاد رغبتی ندارم ک طرف حسابم خانم باشه ولی چون چن جا رفتم قیمتشون بالا بود گفتم شاید این منصفانه تر بشه...بعدشم گف همین اولش حضوریه بعدش کلا غیرحضوریه

ک بازم من ادامه دادم ک کلا دلم میخاد تاجایی ک میشه با مرد همکاری کنی اگر اصلا راهی نداشت و نشد اونوقت زن...گفت باشه خیالت راحت اینم یجوری میپیچونم

کاربدی کردم گفتم؟ حالا فکر میکنه بهش اعتماد ندارم؟

نتونستم طاقت بیارم درست یاغلط، بهش گفتم گفتش منم زیاد رغبتی ندارم ک طرف حسابم خانم باشه ولی چون چن ...

نه عزیزم به نظر من بهترین کارو کردی بازم میگم از  نظر من ؛چون اگه منم بودم همین کارو میکردم ؛بعدشم زندگی همه ی آدما باهم فرق میکنه بازم میگم همه ی آدما؛اصلا اینجوری نیست که حالا چند نفر میگن از این به بعد شوهرت فک میکنه که تو بهش اعتماد نداری پس حتما همین میشه . نه اینجوری نیست چون شوهرامونم باهم فرق میکنن ؛شاید شوهرای اونا اینجوری باشن ؛شوهر من که خداروشکر اینطوری نیست من اگه پیشش از چیزی که ناراحت هستم حرف بزنم اصلا سواستفاده نمیکنه و سعی میکنه برای آرامش دل من قدمی برداره ؛همون طور که خداروشکر شوهر شمام همین کارو کردن،همیشه سعی کن تو زندگیت هیچ چیزی رو تو دلت نگه نداری منظورم ناراحتی یا گلگی از شوهر ته بلکه باهاش در مورد اون موضوع که ناراحتت کرده صحبت کن امااااا چطور صحبت کردن خیلی مهمه هیچ وقت هیچ وقت با دعوا و پرخاشگری ازش انتقاد نکن بلکه با یه زبان چرب و نرم و حس زنانگیت متوجهش کن که ازش دلخوری  با این روش مطمئنا جواب میگیری فقط باید مواظب باشی حرفی که داری میزنی تو جمع نباشه بلکه تو تنهاییتون و لحظه ای که آرومه و ازت رضایت داره حرفا تو با آرامش  تمام بهش بزن ایام به کام شب خوش

نه عزیزم به نظر من بهترین کارو کردی بازم میگم از  نظر من ؛چون اگه منم بودم همین کارو میکردم ؛بع ...

عزیزم ممنون ازت. درست میگی 

شاید۹۹درصد گفتن بیخیال ولی نظرشما بیشتر ب دلم نشست ک گفتی چیزی تو دلت نگه ندار. چون واقعا سردرد شده بودم اصلا خیالم اروم نبود...مرسی ک راهنماییم کردی

روزگار خوشی داشته باشی

عزیزم ممنون ازت. درست میگی  شاید۹۹درصد گفتن بیخیال ولی نظرشما بیشتر ب دلم نشست ک گفتی چیزی تو ...

قربونت عزیزم موفق باشی❤