2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای وای 

منم همینطورم دهنم صاف میشه همش به زحمت میفتم به خاطر فراموشی

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2731

قرآن بخون کندر بخور

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

منم همینجوریم سعی کن میزان مطالعاتو بالا ببری، چیزای خوب و متنوع بخون، بازی فکری انجام بده ذهنتو درگیر کنه، جدول سودوکو... بعد یه چکاپ کامل بده کمبود ویتامین یا کم خونی ام ممکنه باعث این‌چیزا بشه، بعدشم به خودت تلقین نکن مثبت فکر کن، راهای تقویت خافظه زیاده سرچ کن تو نت

کناب زیاد بخون و از موبایل کمتر استفاده کن. استفاده زیاد از موبایل و صفحات اجتماعیی تمرکز کردن از هممون گرفته. برای خودت تایمای کوتاه بذار مثلا یک ساعت اصلا به موبایلت دست نزنی ، هی تایمشو زیاد تر کن

2738

من حافظم خیلی تیز بود خیلی حتی اطرافیانمم میگفتن بداز زایمان کم کم به فنا رفتم الان پسرم ۳ سالشه درو قفل میکنم که نره بیرون کلیدو قایم‌میکنم بدش تا شب که شوهرم بیاد درازاونور باز کنه میمونیم پشت در کلیدو پیدا نمیکنم😐😐😐😐😐کار هرروزمونه😶