2733
2739
عنوان

تا این موقع شب شوهرم کجاست. یعنی راست میگه!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 139290 بازدید | 950 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میخواد روی خودش کولر نصب کنه؟

عجیبه والا

جلو کولر نباشه صلوااات

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731
2740
نه نیومد گوشیو دادم دخترم زنگ زد بعدشم زنگ زد گفت بیام میای تازه بعدشم سر یه خرید جز دعوامون شد فکر ...

مارکو؟ یعنی چی ؟ اها بعد چند وقت ؟ ای بابا 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
میگه تازه دوسه نفریم اونم هستن منتظرت ماشینشون تعمیر شه میگه تعمیر کاره معتاده می‌ره مواد میزنه تند ...

خب میرفت ی جا دیگه جالا واجب بود بره پیش این معتاد 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
آخه اگه بحث پیچوندن باشه ، خیلی بهونه های بیشتر و باورپذیر تری هست ، چرا کولر؟ شاید یه مرکز شبانه ر ...

خواهش میکنم مگه میشه از هفت تا الان یه ماشین و موتورشو میآورد پایین و می‌بست اینقدر طولانی نمی‌شد

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2706