2733
2739
عنوان

تا این موقع شب شوهرم کجاست. یعنی راست میگه!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 139272 بازدید | 950 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان اخه چجوری باور کنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2728
خب شما اطلاع دارید که عوض کردن گاز اینقدر طول میکشه؟؟؟

گاز کولر ماشین ما هم خرابه،یه ماه پیش شوهرم برد تعمیرگاه دوساعت روش کار کرد گفت ببر یه روز دیگه بیار از صبح بزار خیلی کار داره،هنوز وقت نکرده ببره

اگ سابقه نداشته نگران نشو

البته نمیدونم تعمیرگاه تا این موقع میمونه یا نه

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
2738
خب شما اطلاع دارید که عوض کردن گاز اینقدر طول میکشه؟؟؟

بابا دختر ساده کجا انقدر طول میکشه اگه میخواس کل ماشینم ا هم جدا کنه وصل کنه انقد طول نمیکشید بعدم تااین موقع شب کدوم تعمیرگاهی باز.اومد خونه بهش یه دستی بزن بگو من میدونم تعمیر گاه نبودی اگه ترسید که مطمئن باش اگه نترسیدو عصبی شد بخند بگو باهات شوخی کردم

ببخشید استارتر ی سوال .قهر کردی چی شد ؟ اومد دنبالت یا خودت رفتی؟

نه نیومد گوشیو دادم دخترم زنگ زد بعدشم زنگ زد گفت بیام میای تازه بعدشم سر یه خرید جز دعوامون شد فکر کردم جون قهر کردم مارکو میخره

ببخشید چه رفتاری داشتی که این‌قدر مشنگ فرضت کرده

من جات باشم برام مهم نیست کجا بوده

برام مهمه داره میپیچونه،و دروغ می‌بافه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
هه تا ساعت ۲ آخه!!  این مردا حداقل یه دورغ تمیزتر و بهتر هم نمیگن یعنی کاملا ما زنا رو خل و سا ...

اخ گفتی

ادم با خودش میگه یعنی من چه رفتاری داشتم که باعث شده منو خر تصور کنه

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

چه خبره تا ۲ نصف شب 🙄

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706