2752
2734
عنوان

فردا میریم خواستگاری..

283 بازدید | 26 پست

بار اولمونه کلا و جلسه ی اول

شهر خودمونم نیس میریم تهران

من خواهر دامادم

ببینید تیپی ک میزنم چجوریه

کت نیمه اسپرت کرمی،زیرش تاب کرمی،شلوار نیم بگ لی ذعالی،کفش لوفر،شالم صورتی جیغ یا شاید آبی ملایم

یکم سخته ولی تصور کنید ببینید خوبه بزا خواستگاری؟

بیرون میپوشم خوبه

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه خوب نیست الان تصور کردم 😵‍💫🧐

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

رنگ شال ک نمیاد با لباسا 

بنظر سفید یا مایل ب کرمی باشه 

از این طرح دار ک برق میزنن😐😂

از اینا سرکن

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
اگه میتونستی شال و تاپ رو مشکی بپوشی هم قشنگ میشد  ولی این ترکیب هم خییلی خوجملههه

ینی اشکال نداره برا خواستگاری رفتن شال مشکی سر کرد؟

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
شلوار نیم بگ که مناسب مهمونی نیست، رنگ شال هم اصلا هماهنگ نیست

آبی کرمی هم داره کلا به مانتوم خیلی میاد صورتی ولی چهره حودمو خیلی شیک میکنه بهم میاد 

پس چجور شلواری بپوشم؟راسته پارچه ای خوبه؟

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
آبی کرمی هم داره کلا به مانتوم خیلی میاد صورتی ولی چهره حودمو خیلی شیک میکنه بهم میاد  پس چجور ...

آره راسته پارچه ای یا واید 

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
2706