2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای وای خیلی سخته یاد عشق قبلی افتادن 😓

باورت نمیشه حالم خیلی بد شد. دارم خودمو لعنت میکنم الان چون ازدواج کردم و نمیخوام فکرم جایی بره ولی با این تاپیک ناخواسته رفتم به گذشته.

چون میگذرد غمی نیست...

دیسان بارگه ی غم تالانی کردین.....به بی بزیی خوشی لی کردین...دیسان به گریی ئاگریی بی امان  ...سوتانئ دلی دایکی بسته زمان.....(بوبیره وری شه هیدانی ژینگه پاریزی شاره کم پاوه)

2738
باورت نمیشه حالم خیلی بد شد. دارم خودمو لعنت میکنم الان چون ازدواج کردم و نمیخوام فکرم جایی بره ولی ...

عزیزم لعنت چرا خب زند گی گذشته ات بوده خیلی  عادیه

امکان نداره  ما بتونیم به گذشته فکر نکنیم حتی وقتی میمیریم  تمام گذشته مث فیلم میاد  جلو چشمامون

منتظر اتفاقات خوبم 
بلی.....ئه ی شه هیدان...نامری ناونیشانتان.....سلاؤ...کوردوستان سلاوله قاضی...وقاسملوه کم.....بوپیشوا ...

قسه ی امه نکین کاربری تعلیق ئه بیت 

بوخشه 

بی زحمت پاکی که همومان قسه ی دلمان ئه زانین😗😗

منتظر اتفاقات خوبم 

عاشق چاو جوانتم تو سرگردانم نکه کوچ نکه کوچ نکه فره گریانم نکه

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
قسه ی امه نکین کاربری تعلیق ئه بیت  بوخشه  بی زحمت پاکی که همومان قسه ی دلمان ئه زانین😗 ...

مه ترسه...ئه وانه...کوردی نازانن...یاخواهه رکسیک ره قی کورده...ملی بشکیت..وکوو..گوربه گوره کی لی بیت که له عیراق وکووسه گ..ترانیان...

مه ترسه...ئه وانه...کوردی نازانن...یاخواهه رکسیک ره قی کورده...ملی بشکیت..وکوو..گوربه گوره کی لی بیت ...

باشه هرچی 

باشتره احترام  دانی بو قسه کم  و پاکی کیت 

پیم خوش نیه بو جاری ۴ تعلیق بم

منتظر اتفاقات خوبم 
2706