2733
2739

دواااره غم داسه دلم دواااره من اراد خونم دواااره ای دل منه شو روژیش اراد گیرم و آیه آیگی قوران و آه سرد به کلام دلم کوشم هورد بکید هورد نیکی هوووورد نیکی 

چنی من دی خونیم اراد چنه وتم داد و بیداد قصه ی دلم تو گوش نیید بی کسیگم فراموش کید 

واران وارید له آسمان اشک غم ها له چاومان چنی واران واریدن روحم دره یخ کیدن 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دواااره غم داسه دلم دواااره من اراد خونم دواااره ای دل منه شو روژیش اراد گیرم و آیه آیگی قوران و آه ...

ای گیان کرماشانی زور خوشه 

شیرین گیان شیرین گشت کسم

عشق تو داسه تیشه وه دسم

ئی شو له دوریت فره هولمه شیرین ای گشت کس 

چه نه بیستون خم له دلمه

شیرین گیان کیو بیستون چس

منتظر اتفاقات خوبم 
2731
فدات کرد کرمانشاهی منم کرمانشاهیم مال تورو بهتر میتونم بخونم

اره گلم من آهنگ کوردی کلا زیاد گوش میدم همه رو میخونم خخخخ ولی با پت پت کردن

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

از کچم کچا کوردانم کولیلکا سره لاوانم..ریحانا رزو چمانم لاوکو از بریندارم

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2738
سلام عزیزم معنیش چیه

سلام

معنیش اینه: میگه عزیزم چرا نمی‌بینی وقتی باهام حرف نمی زنی روحم چقد خسته و زخمیه ، سکوت منو می سوزونه و از همه مردم این شهر بیزارم 

منتظر اتفاقات خوبم