2737
2739
سایت خرابه ولی مطمئنم همه دهه شصتیا عاشقشن 

بازیگره ممد نیس تو ستایش؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سایت خرابه ولی مطمئنم همه دهه شصتیا عاشقشن 

خوو اسم بده دیگه 😓😒

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2738
عکس کتاب فارسی کلاس اولم درس عید نوروز یه پسره رو پای باباش نشسته بود خیییییییلیییی دوسش داشتم نی نی ...

چه جلب بودی

از کلاس اول اخه🤣🤣🤣

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
عکس کتاب فارسی کلاس اولم درس عید نوروز یه پسره رو پای باباش نشسته بود خیییییییلیییی دوسش داشتم نی نی ...

😐👊

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
معروف نیستم عزیزم منو میشناسی؟

یه پرستاری😍😍😍

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻