2733
2739
عنوان

میخام پاگشا کنم ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 68 پست

ادکلن گرون و مارک چطوره

نه ولش کن 

یه ست لوازم آرایش چطوره؟

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه کارت هدیه نخر به نظرم

یه چیز بخر یادگاری بمونه

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2738
۳۰۰ الی ۴۰۰

دستنبند نقره میتونی بگیری

ظرف میناکاری

من دوس دارم اینا رو 

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
یه چیز خوب بگیر برا جهازش ولی یه سوال مگه وایه پاگشا کادو میدن؟ بعدشم مگه نامزدارو پاگشا میکنن؟😐

نامزده دیگ

میش برا اینک نی نیم رو سالم بغلم بگیرم صلوات بفرستین🙏

سکه پارسیان نیم گرمی بگیر فکرکنم الان ۴۵۰ باشه اگه میخوای کمتر بشه میتونی ۴۰۰ صوت بگیری حدود ۳۵۰

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2706