2737
2734
عمل آپاندیس یکی از سختترین عمل هاست

مخصوصا اینکه چندین ساعت هم ازترکیدنش بگذره

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عجیبه من همچین چیزی ندیدم چون دست رو طوری توی واژن میبرن که سر بچه راحت تر بیاد بیرون نه اینکه ...

من که خودم بی حس بودم ولی میدیدم قشنگ که با دوتا دستش بچه رو بغل کرد گذاشت رو تخت مخصوص ایشون گفتن تجربه بگین داریم میگم هر کسی هم یه تجربه داره همه که مثل هم نیستن ....ایشونم که دکترش گفتن طبیعی پس ما براشون تصمیم نمیگیرم فقط داریم از تجربیاتمون میگیم 

2731
خصوصی بودی؟ دولتی خیلی بده

بله بیمارستان پارسیان

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
من که خودم بی حس بودم ولی میدیدم قشنگ که با دوتا دستش بچه رو بغل کرد گذاشت رو تخت مخصوص ایشون گفتن ت ...

بله عزیزم درسته مال همه ک مثل هم نیست اونی ک من دیدم بچه اش بریج بود

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2740
بیمارستان دولتی تو شیراز

نمیدونم چرا تو بیمارستان دولتی با مریض اینهمه بد رفتاری میشه خدا از کسایی که با جون مردم بازی میکنن نگزره دختر خاله من تو بیمارستان دولتی زایمان کرد همه جفتو خارج نکرده بودن حالش خیلی بد بود بعد چند روز فهمیدن داشت میرفت کما بنده خدا از بس که خون از دست داد

عزیزم عجیبه من همچین چیزی ندیدم چون دست رو طوری توی واژن میبرن که سر بچه راحت تر بیاد بیرون نه اینکه ...

اتفاقا دختر خواهرشوهر من با طبیعی گردنش آسیب دید و کلی کاردرمانی بردننش تا دوسالگی تا خوب شد.میگم برای خودِ مادر و سلامتیش طبیعی بهتره.ولی برای بچه سزارین.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
خخخخخخ آخه دکتر شوت من دو تا بخیع بالاتر زده بود کلا جمعش کرد

خوش شانسی یانی نی کوچیک بوده 😁😁 سه تا از دوستای من طبیعی زایمان کردن تعریف میکنن میگن خیلی اوضاع واژنمون بعداز زایمان بد شده، یکیشون عمل تنگ کردن واژن کرد🤦‍♀️😂 ولی زن داداشم طبیعی زایمان کرده میگه هیچ تغییری نکرده فکرکنم بستگی به بدن فرد داره 

خدایاشکرت ❤
2706