2737
2739

من طبیعی بودم یعنی قبلشم انقد دعا کردم ک حتما طبیعی زایمان کنم یه وقت اورژانسی سز نشم و بهترین و لذت بخش تریم خاطره عمرم بود.همسرم کمرم  رو ماساژ میداد راحت دردا رو تحمل میکردم

عزیزم سزارین هم من از خیلیا شنیدم درد ندارن بعدشو اینا ولی من چون تو اتاق عمل هست رشته ام و دیدم چطوری شکم رو جرررر میدم برای بعدی بمیرمم سز نمیکنم مگه اینکه مجبور شم☺

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی یه بدی دیگه که داره اینه که دکتراا سر بچه رو که میگیرن بیارن بیرون سرو فشار میدن این باعث میشه ...

پسر دایی منو دور سرش دستگاه انداختن کشیده بودن بیرون وزنش چهار کیلو بوده زن داییم کم آورده بوده خداروشکر الان سالمه 😁

خدایاشکرت ❤
2742
عزیزان الکی نظر ندید که سزارین اسونه هرکس یه بدنی داره

عزیزم ایشون گفتن از تجربه هاتون بگید.من خودم تجربه سزارینم بهتر بود.هم بسته به بدن مادر داره هم دکتری که عمل میکنه مهمه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
من تا دوهفته خوب شدم.بخیه طبیعی سطحی هست ولی سزارین هفت لایه شکمو باز میکنن و جراحی میشن.تازه خیلیها ...

من دوران دبیرستان اپاندیسم ترکیدوشکممو که بازکردن تایکهفته بخیه نکردن وباز بود خیلی وحشتناک وسخت بود. 

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️
اووووه چه بد من اصلا نفهمیدم سزارین عمله.خیلی راحت بود.خب شما دنبال علتش نرفتید؟؟

هموگلوبین خونم اومده پایین... نه عزیزم شکایت از کادر بیمارستان مگه بررسی میکنن طلبکارتم میشن... معلوم نبود چیکارم کردن تخم چشمامم زرد شده بود... زایمان دومم بس افتادن روشکمم بخیه هام داشتن پاره میشدن شاید بیمارستان دولتی بودم اینجور بود.. ولی از سزارین متنفرم چون مرگمو با چشمای خودم دیدم

2738
طبیعی یه بدی دیگه که داره اینه که دکتراا سر بچه رو که میگیرن بیارن بیرون سرو فشار میدن این باعث میشه ...

عزیزم عجیبه من همچین چیزی ندیدم چون دست رو طوری توی واژن میبرن که سر بچه راحت تر بیاد بیرون نه اینکه بکشنش اتفاقا من چون سزارین دیدم وقتی میخوان بچه رو دربیارن کلا دو دستی سرشو میگیرن میکشن بیرون من همش میترسیدم گردن بچه طوریش شه😐

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
هموگلوبین خونم اومده پایین... نه عزیزم شکایت از کادر بیمارستان مگه بررسی میکنن طلبکارتم میشن... معلو ...

بخدا من ذره ای سختی نکشیدم.شاید باور نکنی ولی عین واقعیت رو میگم.خواهرمم دولتی حضرت رسول زایمان کرد میگفت یه دور مردم و زنده شدم.تازه بُرِش سزارینش رو عمودی زدن براش 😖

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2706