2733
2739
نه الان طبیعی هم بخیه میخوری وتادوهفته اذیتی وحیلی وحشتناکه

خوب باز هم مثل سزارین نیست بخیه طبیعی رو فقط نباید روش بشینی و چند روزی فقط دراز بکشی خودم 2ماه پیش طبیعی زایمان کردم درسته اذیت شدم ولی مطمئنم سزارین بیشتر اذیت میشدم

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
پس دیگه جای شکی نمیمونه 

خواهرم مرکز طبی کودکان کار میکنه اونجا همین نمونه رو دیدم.خیلی بد بود .خوشبختانه فقط روی شکل جمجش تاثیر گذاشته بود اومده بود نوار مغز بگیرن ببینن به مغزش هم آسیب زده که خداروشکر نزده بود

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا بعضیا کانالشون تنگه و سر بچه اونجا گیر میکنه و مجبورن از سر بکشنش بیرون

خوب دیگه چون سرو تو د‌ست نگه میدارن سرم لیز هست مجبور میشن سرو فشار بدن تا بکشن بیرون سر نوزاد طفل معصوم هم که نرمه نرم هست

2731
من میخوام ک یکم باز بشه اتفاقا تورابطه اذیتم خیلی

اها حتما یکم باز تر میشه برا بعضیا زیاد بعضی ها هم کم 

بالاخره یه بچه میاد دیگه

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512
خوب باز هم مثل سزارین نیست بخیه طبیعی رو فقط نباید روش بشینی و چند روزی فقط دراز بکشی خودم 2ماه پیش ...

من تا یکماه خوب نشدم البته شاید به خاطردوری بچه ام بود که حالم بدبود وخوب نمیشدم 

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️
خب من واقعا درد زیادی نداشتم چند روز اول درد داشتم که با مسکن خیلی بهتر میشد بعد ده روز از خونه ماما ...

من دوبار سزارین شدم... سردختر از 12ظهر تا11شب اتاق باد بودم وبس سوزن فشار زدن ضربان قلب دخترم اومدپایین... من درد دوتاشو کشیدم..... اخرسرم سزارینم کردن... نمیدونم چیکار کردن خونریزی خیلی فجیحی داشتم... راه نمیتونستم برم... خواهرم شرت کرد پام و دوتا پوشک گذاشت از تخت اومدم پایین لخته لخته وحشتناک بزرگ ازم ریخت رو زمین... رفتم دستشویی انگار با چوب زدن تو کمرم و افتادم وخواهرم جیغ و داد که خواهرم مرد... پرستارا با ویلچر اومدن بردنم.. چهارروز بستری بودم وبا اصرارخودم مرخصم کردن

2740
من تا یکماه خوب نشدم البته شاید به خاطردوری بچه ام بود که حالم بدبود وخوب نمیشدم 

من تا دوهفته خوب شدم.بخیه طبیعی سطحی هست ولی سزارین هفت لایه شکمو باز میکنن و جراحی میشن.تازه خیلیها تو زایمان طبیعی دوم اصلا بخیه نمیخورم مثل خودم.

من دوبار سزارین شدم... سردختر از 12ظهر تا11شب اتاق باد بودم وبس سوزن فشار زدن ضربان قلب دخترم اومدپا ...

اووووه چه بد من اصلا نفهمیدم سزارین عمله.خیلی راحت بود.خب شما دنبال علتش نرفتید؟؟

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2706