2737
2734
هرکدوم سختی های خودشو داره ولی طبیعی بهتره چون دردت قبل از زایمانه سزارین ک بشی بعد زایمان از جات نم ...

نه الان طبیعی هم بخیه میخوری وتادوهفته اذیتی وحیلی وحشتناکه

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعی یه بدی دیگه که داره اینه که دکتراا سر بچه رو که میگیرن بیارن بیرون سرو فشار میدن این باعث میشه ...

اصلا اینطور نیست تو طبیعی بچه خودش خارج میشه ولی تو سز گردن بچه رو میگیرن میکشن ببرون

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2742
طبیعی یه بدی دیگه که داره اینه که دکتراا سر بچه رو که میگیرن بیارن بیرون سرو فشار میدن این باعث میشه ...

شما شنیدی من دیدم😔

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
منم دو تا دکتر زنان میشناسم که بچه هاشونو سزارین کردن

یکی از اقوام ما متخصص زنانه. بیشتر از 30 ساله پزشکه و تقریبا همه دخترا و عروسای فامیل خودش و شوهرش با ایشون زایمان کردن. فقط و فقط یکی شون به اصرار خودش طبیعی شد. بقیه از دم  به توصیه خانم دکتر سزارین میشن. از جمله دختر و عروسای خود دکتر 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خب ازکجاباید بدونیم.من دلیل اینکه دوس دارم طبیعی باشم اینه 

نمی دونم عزیزم همون موقع بگو برات زیبایی انجام بدن 

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512
2738
یکممممممم. 😕من مردمو زنده شدم

خب من واقعا درد زیادی نداشتم چند روز اول درد داشتم که با مسکن خیلی بهتر میشد بعد ده روز از خونه مامانم اومدم خونه خودم همه کارامم خودم کردم واقعا راضی بودم البته به بدن و تحمل درد فرد هم بستگی داره دوست من سزارین شد خیلی حالش خوب بود اصلا درد نداشت 

نگفتم همه اونایی که نمیتونن زور بزنن فقط 

اصلا بعضیا کانالشون تنگه و سر بچه اونجا گیر میکنه و مجبورن از سر بکشنش بیرون

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

هرکسی زایمانش با بقیه فرق داره.حتی دوتا زایمان خودِ آدم هم با هم فرق داره.پس از دیگرون هیچوقت نپرس کدوم بهتره.ممکنِ یکی طبیعی بزاد در عرض 2 ساعت.ولی یکی ا دو روز هم درد بکشه ولی بچش نیاد .و همچنین درباره سزارین.

نظر کلی نمیشه داد 

اره از نظر من بدن بادن فرق داره یکی راحت زایمان طبیعی میکنه یکی دیگه نمیتونه طبیعی بعضی دکترا نامردن میخوان همه طبیعی زایمان کنن فکر کن من شبی که زایمان کردم تو بخش چند تاخانم دیگه هم بودن همشونم آوردن بعد آمپول فشار سزارین کردن مثل من اونا غصه منو میخوردن میگفتن تو چقد درد کشیدی 😔

2706