2737
2739
عنوان

کیا توخونه مادرشوهر زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 91 پست
من هرچی از سختیاش بگم کم گفتم کلا سختیه چیز آسون نداره

بگو لطفن 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سختی نداره فقط نمی تونی لباس راحتی بپوشی هرکار دلت خواست بکنی هرچی خواستی بخوری هرجورخواستی با شوهرتو بچت رفتارکنی هرجا خواستی بری خانوادت راحت بیاد خونت یه لباس بخری نق نزنه کسی .....اینارو ندید بگیری اصلنم‌سخت نیس🤣

نمیشه باشوهر رفت کباب خورد بستنی خورد.اگه بخوای بری باید بگی بریم نمیای؟بگه نه نمیام هم درده بیاد هم پرده.دخالت کردن تو همه ی امورات.فهمیدن دعوا با شوهرت.دو تربیته شدن بچه ها با هرکی نمیشه رفت و آمد کرد هیچکی اضافه نمیتونن بیاد خونت اووووو من ک میگم اگه واسه دخترم خواستگارش مولتی میلیاردر باشه بگه با مادرشوهر زندگی میکنم نمیدم چون خودم سوختم اونو نمیسوزونم

ما طبقه پایینیم اونا بالا  توهمه چی دخالت میکنن اصلا خوب نیس هرجا میریم میایم باید گزارش بدیم ...

دیگه چی. ..

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  
2738
مگه هنوزم کسی هست ک خونه مادر شوهر زندگی کنه؟  حتی اونایی ک خونه ندارن هم اجاره میکنن اون مال ...

واااا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بالا طبقه زندگی میکنم .خیلیییییی سخته هرجا میریم جلومون میگیره کجا میرید چرا میرید.شوهرم صب زود بیدار بشه میگه چیشده دعوا کردید صدا ازمون دربیاد حمله میکنن بالا . رفته ب همه گفته عروسم نمیزاره پسرم بره سرکار میگه منو بگردون یا میره سرکار میاد میریم بیرون ب همه میگه پسرم استراحت نداره هعی زنش میبرتش بیرون . بیرونم نمیریم مثلا اخرشب میره بنزین بزنه منم میبره یا سوپری جای بره منم میرم یا جای کارداشته باشه منم میرم همین .والاس سال ازدواج کردیم یه مسافرت نرفتیم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
یه احمق که دلسوزی بیجا میکنه مث من 😔

عزیزمم اینجوری نگو خب شوهرتو راضی کن خونه اجاره کنید الان خیلیا مستاجرن بهش بگو فعلا ک نمیتونیم خونه بگیریم تا کی بمونیم اینجا

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
مگه هنوزم کسی هست ک خونه مادر شوهر زندگی کنه؟  حتی اونایی ک خونه ندارن هم اجاره میکنن اون مال ...

من فقط تو نی نی سایت دیدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706