2737
2739
عنوان

شب میلاد امام رضاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امام زمان(عج)ظهور کنن

همه ی جوونا بتونن ازدواج کنن

حال ایرانمون همه جوره خوب شه

کرونا از توی دنیا جمع شه

همه ی مریضا حالشون خوب شه

مشکل مالی همه ی آدما رفع شه

همه ی منتظرای بچه به آرزوشون برسن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

یاامام رضا ظهورآقاصاحب الزمان. سلامتی وشفای همه بیماران.حاجت روایی همه حاجتمندان.آمرزش همه ی درگذشتگان.عاقبت به خیری همه عزیزان.ودرآخرهرکس هرحاجت خیری که داره بهش برسه ان شاالله🙇بچه ها لطفا برای منم دعاکنیدبه خواسته هام برسم🌹

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
2728
اقاجان تو شب تولدت من دلم گرفته .ااااین همه راه آمدم به امیداینکه شما دعام کنی ولی دست خالی برگشتم.د ...

توکل کن با خدد مشابه دعاز تورو من چند روز پیش کردم راستش خیلز ناراحت شدم وقتی حاجتم و نگرفتم تا دیرو  اتفایی که وو تاپیک قبلیم گفتم  افتاد 

الان فقط خدارو شکر مزکنم ررد سلامتیمون بقیشو میسپرم دست خودش

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738

اللهم عجل لولیک الفرج

خدایا به حق امام رضا همین امشب این مریضی رو ریشه کن بفرما

هرچی به صلاحمون بهمون عطاکن

واینکه همه امون روبه حق حضرت معصومه عاقبت بخیر کن

الهی آمین  

آمین

الهی همگی حاجت روا بشید

التماس دعا عزیزان

دعام کنید منم مامان بشم 

یاامام رضا خودت امشب عیدیمو بده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
2706