2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شیرینی نمیخوام میخوام کرونا بره تا وقتی این لعنتی هست هیچ عید جشنی خوش نیس یا امام رضا ضامن آهو شدی ضامن ماهم بشو جوونا مون پدر ما رامون دارن پرپر میشن😭😭😭😭

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2731

خیلی دلم میخواد اخلاق شوهرم خوب بشه مهربون بشه دست از این لجبازیاش برداره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
شوهرم تو دادگاه تبرئه بشه که بیگناهه و آزاد بشه..چشمام از کاسه در اومدن بس که گریه کردم بچه هام بهون ...

الهی بگردم چقد سخته خدا دلت شاد کنه 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
خیلی دلم میخواد اخلاق شوهرم خوب بشه مهربون بشه دست از این لجبازیاش برداره

تو این سایت خوندم وانجام میدم شما هم انجام بده الهی که اثر کنه.

روزی یه لیوان اب تمیز بردار وسه بار سوره مزمل رو بخون وتوش فوت کن ویه بار سوره ی یس بخون وتوش فوت کن.بعد اون اب رو بخورید هم شما هم همسرتون.یا شربت درست کن یا بریز تو غذاتون‌فقط گفتن نجوشونیدش.

2706