2733
2734

امام موسی کاظم به پسرت قسم میدم امشب همه حاجت روا بشیم سلامتی خانواده ام ، استخدام شدنم و قبولی در مصاحبه یا حضرت معصومه یا امام رضا 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بخدااااا قسم زندگیم نمیدونم چطوری میگذره برام همه چی تیره و تاره حال دلم خیلی خراااابه

غصه نخور گلم میگذره با تموم سختیاش اینم میگذره روحیه تو جلو بچه ها حفظ کن خواهشن تا میتونی دادگاه اینور اونور نرو خطر کرونا هم هست دوراز جون بگیری بچه هات داغون میشن 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
عزیزم ۱۴ ساعت فاصله دارم باهاش شوهرمم اجازه نمیده برم

واییییی چرا اینقد دور  

خیلی بی‌تابی نکن حتما جزه تقدیره فرص کن واسه کاری رفته خارج کشور همیشه گذر زمان همه چیز حل میکنه

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2738
بخدا هر لحظه میگم یعنی اون تو الان حالش چطوره چکار میکنه یعنی غذا خورده یا ن همه چی بهم زهر شده

جه میشه کرد جز صبر اونم حتی اگه سه وعده مرغ گوشت بخوره گوشت تنش نمیشه چون فکرش درگیره سعی کن وقتی زنگ میزنی گله گریه نکنی خودت نگه دار خیالش از بابت زندگیش راحت کن فکرش پیش شما نباشه حتی اگه بچه ها شبانه روز گریه پدرشون میکنن چیزی نگو بهش بگو سراغت میگیرن اما خوشحالن که یه روز میای خونه نذار بشکنه خرد بشه یه مرد با دل خوش زنده س نه مرغ گوشت 

جه میشه کرد جز صبر اونم حتی اگه سه وعده مرغ گوشت بخوره گوشت تنش نمیشه چون فکرش درگیره سعی کن وقتی زن ...

ممنونم از دلداریت عزیزم..این چندروز روهم ۱۰ دقیقه نشده حرف بزنیم ولی اصلا گریه نکردم و خوب حرف زدم باهاش..امام رضا ضامنش بشه

تو این سایت خوندم وانجام میدم شما هم انجام بده الهی که اثر کنه. روزی یه لیوان اب تمیز بردار وسه بار ...

عزیز دستت دردنکنه حتما ابن کارومیکنم ایاجواب میده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲