2752
2734
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست
منم دوستم عین تو شد دو سه سالی وقت گذاشت مادر پسره راضی نشد ک نشد گفت بشینه درس بخونه پزشکی بیاره ...

من کار و بار خودمو دارم اونم کار خودشو داره 

فقط از نظر افتصادی از ما سرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی خیلی با فاصله طبقاتی مخالف هستم

عزیزم

یه عمر سر کوفت خانواده پایین داشتن را میخوری

از نگاه مادرشوهر با کلاس 

تا وسط دعوا بچه گدا شنیدن

تا جهاز در حد خانوادشون

یک عمر منت بالای سرت هست

من کتر و بار خودمو دارم اونم کار خودشو داره  فقط از نظر افتصادی از ما سرن

در چه حد از شما سرترن خوب؟ در حد یه خونه سطح بالاتر یا خیییییییلی؟؟؟ اگه در اون حد اختلاف نباشه اشکال نداره ولی اگه خیییییییلی اختلاف دارین مادره نمیذاره اینم الان بچست اصلا به فکر ازدواجم نیست.. 

2731
در چه حد از شما سرترن خوب؟ در حد یه خونه سطح بالاتر یا خیییییییلی؟؟؟ اگه در اون حد اختلاف نباشه اشکا ...

باباش چند شعبه رستوران داره هایپر داره 

خونه خیلی بزرگ جای خوب تهران استخر دار 

پدر من کارگر بوده بازنشسته شده

از نظر افتصادی خب خیلی سرن 

ولی اگه مثلا منو باهاش ببینن فک میکنن در ی حدیم از نظر ظاهر و طرز لباس پوشیدن

واقعا؟؟ راضین؟

اوهوم خیلی خوبه همسن باشن کلی هم میرن می‌گردن البته یه ساله ندیدمش قرار بود چنوقت تو عقد باشن بزرگ شن😂

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
اوهوم خیلی خوبه همسن باشن کلی هم میرن می‌گردن البته یه ساله ندیدمش قرار بود چنوقت تو عقد باشن بزرگ ش ...

چقد بامزن😂😂

پسره وضع مالیش خیلی خوب بوده؟

چطور راضی شدن خانواده ها؟

باباش چند شعبه رستوران داره هایپر داره  خونه خیلی بزرگ جای خوب تهران استخر دار  پدر من ک ...

عزیزم اصلا کاری به اختلاف ندارم اینکه پسر خیلی بچست و حتی چند ماه هم از تو کوچیکتر و مامانه حرفشو زده گفته اصلا جدی نباشین پسرا همشون میگن ما عاشقتیم و به خاطرت تو روی خانواده وایمیستیم ولی در آخر میرن چیزی که مامانه گفتا انجام میدن مخصوصا این که اصلا نوزده سالشه و نوجوان... 

سنش کمه و جا داره واسه عاشق شدن بنظر من پسرایی ک زیر ۲۵ ازدواج کنن یا عاشق شن نمیشه بهشون امیدوار ب ...

من قبل از این با ی نفر دوست بودم ک ۲۵ سالش بود دقیقا 

ادعای عشق و دوس داشتن مثلاااا قصدش ازدواج بود مامانشم منو خیلی دوس داشت 

ولی خب تموم شد 

سر ی داستان خیلی بدم تموم شد ک واقعا الان حالم ازش بهم میخوره

چقد بامزن😂😂 پسره وضع مالیش خیلی خوب بوده؟ چطور راضی شدن خانواده ها؟

شما عاشق پسره ای یا وضع مالیش؟؟؟ درسته تو دوست نداری با سطح خودتون ازدواج کنی ولی ببین شاید اونا هم دوست دارن با سطح خودشون ازدواج کنن خیلی دقت کن چون زیاد دیدم ازدواج اینموردی یا اخرش سرکوفت زدن به دختره یا اینقدر گفتن پسر حس کرده سر تره و خیانت و طلاق و...