2733
2734
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست
من دانشگاه نرفتم🙇🏻‍♀️یعنی ادامه تحصیم ندادم  ولی ناخن کارم بهم‌ پی ام زیاد میدیم،زیاد حرف م ...

ای جان ایشاله موفق باشید . شغل خیلی خوبی انتخاب کردین آفرین. من هم بیست و پنج سالمه و دارم با پسری اشنا میشم واسه ازدواج. هشت ماهه هستیم با هم یه عالمه هم تماس تصویری میگیریم با هم زنگ میزنیم و حرف میزنیم. راستش اینجور چیزا از نظر من فقط وابسته میکنه ب خصوص دختر رو سعی کن بیشتر ببینیش تا اینک چت کنی. اخه ادما از خاطرات کمتر میگذرن تا چت. باهاش یه عالمه خاطره بساز. شیطون باش. اما عزیزم هیچوقت وجودتو درخدمتش قرار نده. چون اخر سر با یه جمله نامردانه رابطه رو تموم میکنه. نذار کامل تو رو بشناسه. بذار هر لحظه در تلاش باشه ک تو رو کشف کنه. خداروشکر مستقلی. زیاد کادوهای گرون قیمت نخر. همیشه یه چیز کوچیک اما خاص و بانمک براش بگیر تو مناسبتها. مردها بی جتبه ان بهشون زیاد محبت کنی فکر میکنن چ خبره. حالا بیا نازشونو جمع کن. مثل من نباش. قوی باش خیلی قوی. بذار اون دنبالت بیفته

ミ★ ★彡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان ایشاله موفق باشید . شغل خیلی خوبی انتخاب کردین آفرین. من هم بیست و پنج سالمه و دارم با پسری ا ...

مررررسی واسه راهنماییای خوبت

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی عزیزم

2731
نه من منظورم این بود در اینده ازدواج کنیم

اینقدر ادما از زندگیت گذر کنن که چند سال دیگه اسم این اقا هم به سختی یادت بیاد!

داستان قطعه گمشده از شل سیلور استاین رو بخون ( ۲ تا داستانه)http://kolbeye-safa.blogfa.com/post/38

ای جان ایشاله موفق باشید . شغل خیلی خوبی انتخاب کردین آفرین. من هم بیست و پنج سالمه و دارم با پسری ا ...

دقیقا

من جوری بودم ک همیشه همه پسرا دنبالم بودن همیشه منو میخواستن

نه قیافه فوق العاده ای دارم نه هیکل فوق العاده ای

فقط بلدم چجور با جنس مرد رفتار کنم

از مامانم یاد گرفتم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
فقططط بخاطر اختلاف طبقاتی رفت؟ دوس داشتنشو ثابت کرده بود یا فقط حرف بود؟

ن اون دوس داشتنشو ثابت کرد هنوزم دوسم داره . ن فقط ب خاطر اون نبود . اون مامانش نذاشت بهم برسیم خودش همه کار بخاطرم کرد. درسته میگم شاید قسمت نبود ولی من از مامانش همیشه ناراحت میشم 

2738
تویی ک خودت میری خواستگاری دوس پسر من چ حرفی بهت بگم 

عزیطم یکساله واسم تلاش کرده 

یکساله براش دست نیافتنی بودم 

عاشقمه 

خداروشکر اونقدر خوب هستم ک بخاطرم تلاش میکنن 

مثل شما عقده گشایی نمیکنم

پیگیر جونم تو همه تاپیکام اومدی بوس بوس😚😍

عزیطم یکساله واسم تلاش کرده  یکساله براش دست نیافتنی بودم  عاشقمه  خداروشکر اونقدر ...

عاشقته با دوستاتم دوس میشه و شمارشونو میخواد 

معنی عشق عوض شده 

شایدم سیگار نکشیدی رد دادی

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
عاشقته با دوستاتم دوس میشه و شمارشونو میخواد  معنی عشق عوض شده  شایدم سیگار نکشیدی رد دا ...

عزیزم گفتم ک میخواست تولدمو سورپرایز کنه 

ای جونم خیلی پسر خوبیه😍و ی تولد عالی برام گرفتن 

چون حسود نیستم و همه دوسم دارن