2752
2734
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من نمیدونم چقدر تضاد دارین

یکی از دوستام بود دیپلم داشت ولی پسره مهندس بود خانواده تحصبل کرده خواهرا پزشک و پولدار بودن ولی دختره خانوادش نه تحصبلات داشتن ن پول آخرش خانواده پسره گفتن اصلا فکرشم نکن... تموم شد همه چی

2731

شوهر من ۲۰ سالش بود اومد منو گرفت

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
قربونت عزیزم انشالله مامان شدنت❤️😘خدا بزرگه گلم خاله منم تا ده سال بچه دار نشدن رفت حرم امام رضا می ...

انشالله😍😍😘😘🏵🏵🏵🏵🌹

تنها خداست که یاری کننده تمام دلهاست‌.🌹🌹

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

منم دوستم عین تو شد

دو سه سالی وقت گذاشت

مادر پسره راضی نشد ک نشد گفت بشینه درس بخونه پزشکی بیاره میرم خاستگاریش 

بیچاره خوند نزدیک کنکور خاهرش سرطان گرف نشد حتی پرستاریم نیاورد

پسره خیلی میخاستش پولدارم بودن ی مدتم صیغش شد اخه دوستم تو عقد طلاق گرفته بود

کلا نگم برات

نشد

تو هم همین اول کار اگ هی مامانم مامانم میکنه ک مادرم راضی نیس عطاشو ب لقاش ببخش و ولش کن چون نمیشه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
منم برات دعا میکنم دخترخوب. راستی شما همونی که همسرت خواننده یا نوازنده بود؟؟

مرسی مهربون...😙🏵🏵

بله 

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

دوستم و شوهرش هردو متولد هشتاد هستن تازه نودو هفت هم عقد کردن❤️👍😍

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
پسره رشتش چی بود که دختر پزشک بشه؟؟ 

دامپزشکی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
منم دوستم عین تو شد دو سه سالی وقت گذاشت مادر پسره راضی نشد ک نشد گفت بشینه درس بخونه پزشکی بیاره ...

نه این ب من گفته بود حاضرم بخاطرت جلوی مادرمم وایسم