2733
2734

سلام

عید همتون مبارک🤗🤗🤗🤗 ان شاء الله به حق امام رضای مهربون زودتر از این بحران هم عبور کنیم🤲🏻🤲🏻💚

دوستان لطفا لطفا به نکات زیر توجه کنید امروز رفتیم بیرون و دیدم واقعا نیاز این نکات یادآوری بشه:

۱.خواهش میکنم حتما حتما حتما از ماسک استفاده کنید!!! هر نوعی نیاز نیست از مدل های نانویی گرون باشه فقط حتما تو این دوره  از ماسک استفاده کنید ... خواهش میکنم 🙏🏻🙏🏻

۲. اگر از دستکش استفاده می کنید که الان خیلی احتیاج نیست لطفا اصلا دستتون رو به صورت نزنید و طبق نکاتی که ۲۴ ساعته هم تو تلوزیون هم فضای مجازی گفتا میشه بشورید🙏🏻🙏🏻

۳. خواهش میکنم بیخیال عروسی و مراسمات غیر ضروری بشین!!!🙏🏻🙏🏻

۴. اصلا نترسید فقط خوب رعایت کنید🙏🏻🙏🏻

خواهش میکنم با همدیگه مهربون باشید و نکات بالت رو حتما مراعات کنید ... کادر درمانی ما خداوکیلی مجاهدان و سرسختانه تا اینجا کارکردن و خیلی از اتفاقات ناراحت کننده ای که تو بعضی کشور ها افتاد اینجا پیش نیومد... اگه مراعات کنید علاوه بر اینکه حق الناس کردنشون نیست و در راستای سلامت خودتون، خانواده و عزیزانشان و هموطن هامون گام برداشتیم بار اضافه ای هم روی دوشت عزیزان کادر درمانی نیستیم!!!🤗🤗🤗

ممنون که رعایت میکنید☺️☺️

#باهم_کرونا_را_شکست_میدهیم

لطفا اکانت پاک شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان ها حتما مراقب کوچولوها و فندوق ها تون باشین ماسک های خوشگل و گوگولی بخرین و درست کنید که بچه ها با علاقه بیشتری بزنن😊🤗 براشون دلیل این کار رو توضیح بدین😊

لطفا اکانت پاک شود

به کسایی هم که ندادن تذکر(امر به معروف😉🙃) بدین حتما ... مثلا سوار تاکسی که رعایت نکرده نشین یا به مغازه دار ها تذکر بدین ... البته مهربون و با ادب 😅 اگه رعایت نکردن دیگه واقعا انسان های 🤬🤬🤬 هستن🤷🏻‍♀️

لطفا اکانت پاک شود
2740
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4647517/برای-حفظ-جونتون-این-تاپیک-رو-پر-بازدید-کنید

سلام گلم شما که خودتون الان تو بیمارستان کار میکنید یا رفتیدترکیه؟؟؟

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
سلام گلم شما که خودتون الان تو بیمارستان کار میکنید یا رفتیدترکیه؟؟؟

سلام 

لیلا (کسی که تاپیک ها رو زده و امضا و پرو فایل مال اون)  رفته و دیگه به اکانت سر نمی زنه😅... من دوستش و در حقیقت صاحب اصلی اکانت هستم... با پوزش بابت تاخیر در جوابگویی ( چون خودمم زیاد نیستم و اگرم بیام خواننده خاموشم😅)🙏🏻

در مورد سوالتون هم بدلیل شرایط ملیتی و در نتیجه کاری همسرش رفتن ولی هر دو تو بیمارستان مشغول کار هستن!

لطفا اکانت پاک شود
سلام  لیلا (کسی که تاپیک ها رو زده و امضا و پرو فایل مال اون)  رفته و دیگه به اکانت سر ...

اوکی عزیزم ان شالله که موفق باشن 

چرا خودش با یه کاربری که مال خودش باشه نمیاد سایت با مال شما اومد 

البته فضولی نیست از بس دختر شاد وپر انرژی و باش احساس خوبی میکنی

بهش سلام برسون

خوشحال میشیم بازم بیاد سایت

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
اوکی عزیزم ان شالله که موفق باشن  چرا خودش با یه کاربری که مال خودش باشه نمیاد سایت با مال شما ...

ممنون

راستش بهش گفتم ولی گفت نمی خوام خیلی وابسته بشم و اینطوری راحت ترم😅🤷🏻‍♀️

ممنون گلی حتما... خوبیت رو میرسونم🤗🦋

آره لیلا واقعا دختر شاد و مهربونیه...

بهش میگم ... فعلا که سرش خیلی شلوغه ولی خودش گفت شاید دوباره بخواد یه سر بزنه حالا نمیدونم وقت بکنه یا نه😅

لطفا اکانت پاک شود
ممنون راستش بهش گفتم ولی گفت نمی خوام خیلی وابسته بشم و اینطوری راحت ترم😅🤷🏻‍♀️ ممنون گلی حتما.. ...

موفق باشه و موفق باشی

ان شالله که دوباره ببینیمش

🌷🌼🌼🌻🌺⚘🌹🏵💮💮🌸💐

2706