2737
2739
۱سال میشه  منم با اینکه یه جلسه رفتم خیلییییی کم شده

😭خدا خیرت بده خیلی نا امید شده بودم 

خواهر شوهر خواهرم رفته همش برگشته اصلا از زندگی نا امید شدم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببینید دوستان من خودم اپراتور لیزر بودم مدتی، ینی انجام میدادم،با انواع دستگاهها اشنایی دارم،کندلا د ...

عزیزم نتیجه لیزرت چیشد راضی هستی اخه منم قراره باهمین دستگاه برم 

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
عزیزم نتیجه لیزرت چیشد راضی هستی اخه منم قراره باهمین دستگاه برم 

اره واقعا خوب بود هیچ دردی نداشت و نتیجه هم فعلا با دوجلسه خوبه،موها هم ریخته بعضیاشم کرکی شده، عالیه تو دوبار

2738

من بین الکس کندلا و پلاتینیوم پلاس موندم 😭😭😭😭

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 کندلا درد داره نمی ارزه بنظرم، پلاتینیوم پلاس خوبه تقریبا نتیجه ها یکیه

آخه من هرجا تحقیق کردم میگن کندلا نتیجه اش سریعتر و ماندگارتره تازگیا جاریم هم هردو امتحان کرده اول با پلاتینیوم رفته بود میگفت راضی نبودم سری آخر ک دیدمش گفت اولین جلسه رو با کندلا رفته میگفت تقریبا 80 درصدش ریخته و بعد 40 روز هنوز درنیومده واسه همین منم تردید کردم من کرجم اتفاقا پلاتینیوم قیمتش ارزونتر میشه برام اما میترسم جلساتش طولانی تر بشه و این تو دراز مدت بصرفه نیس 😥 لعنت به این همه مو ک بجا اینکه بیفتن رو سر و کله افتادن رو بدن اه اه 😂

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
آخه من هرجا تحقیق کردم میگن کندلا نتیجه اش سریعتر و ماندگارتره تازگیا جاریم هم هردو امتحان کرده اول ...

عزیزم سیستم بدن هرشخص متفاوته، حتی دوتا خواهر واکنش بدنشون متفاوته و مثل هم نیس،منم بار اول با دستگاه اسکار رفتم همه موها ریخت ولی تا یه ماه به تاخیر افتاد دهبرابرقبل مو دراومد، اما الان با پلاتینیوم که رفتم یک ماه شهرستان بودم نوبتم گذشت اصلا شیو نکردم موها خیلی کم و کرکی بود،باز هرطورکه صلاح میدونی انجام بده

2706