2733
2734
بهترین با الکساندر کندلا هست  من یه جلسه رفتم ۵۰ درصدش رفته عالیه

چ قسمت هایی!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=144028469]بهترین با الکساندر کندلا هست  من یه جلسه رفتم ۵۰ درصدش رفته 

من دوجلسه با اسکار رفتم، دوطول موج الکس و دایود، ولی اینو تازه یبار رفتم سه طول موج داره جدیده 

بهترین با الکساندر کندلا هست  من یه جلسه رفتم ۵۰ درصدش رفته عالیه

دردش چفدر بود؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
دستگاه ها فرق دارن اینی که شما گفتی اسم طول موجه، الان سه طول موج رو میگن خوبه و زودتر تاثیر میذاره

درد هم داشتی من میترسم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
صورت  من خیلی پرمو بودم مخصوصا چونه

ینی مشکل هورمونی داشتین!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706