2737
2734
عنوان

واقعا فکرنمیکردم عمل بینی اینجور باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 31 پست
اصلا نمیتونم راه برم یا بشینم

تاثیرات دارو بیهوشیم هست 3 4 روز طول میکشه بپره 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترداییم عمل بینی کرده بود روزای اول آرزوی مرگ میکرد  الان خودش درداش یادش رفته میگه خیلی خوب ...

بخدا من ادم کلافه ای نیستم

الان تو این چند روز انقد نه هیچکاری میتونم بکنم هم بخاطر این گچ بینی دلم میخواد بکوبم سرمو به دیوار

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728

به خیر بگذره برات عزیزم

ولی جراحیه دیگه تا دردات آروم بشه و بدنت به حالت طبیعی برگرده باید تحمل کنی

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
تاثیرات دارو بیهوشیم هست 3 4 روز طول میکشه بپره 

خودمم حس میکنم

هنوز بیحسیه لبم نرفته

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

من تنها چیزی که اذیتم کرد زخم تو دهنم بود 

لوله بیهوشی گلومو پاره کرده بود !!!!

دکتر بیهوشی یه گوریل بوده انگار 😢

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
با کدوم دکتر جراحی کردی؟

دکتر اسماعیل زارع

2738
من تنها چیزی که اذیتم کرد زخم تو دهنم بود  لوله بیهوشی گلومو پاره کرده بود !!!! دکتر بیهوشی ی ...

منم لبم زخمه نمیدونم چی شده

منم لبم زخمه نمیدونم چی شده

اون که عادی دو بار پوست میندازه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
به خیر بگذره برات عزیزم ولی جراحیه دیگه تا دردات آروم بشه و بدنت به حالت طبیعی برگرده باید تحمل کنی

واقعا فکر اینجاشو یک درصدم نکرده بودم

خودمم حس میکنم هنوز بیحسیه لبم نرفته

اخی  عزیزم بی حسی لبت تا یه ماه نمیره ها در جریان باش ولی گچو برداری دیگه راحتی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اخی    عزیزم بی حسی لبت تا یه ماه نمیره ها در جریان باش ولی گچو برداری دیگه راحتی

خداکنه

من خیلی از فشار روی بینی بدم میاد

2706