2733
2734

من ادم قوی ای هستم و الکی حالم بد نمیشه

یکشنبه عمل کردم

شب اول سردرد و بینی درد

شب دوم گردن درد و بینی درد 

سوم هم همینطور

چهارم هم همینطور از خواب بیدار شدم میگفتم آآآی گردنم

الانم سرما خوردم و گردن و کمرم درد میکنه و بینیم درده و جای بخیه ها هم یهو تیر میکشه

صورتمم پر از کبودی

یعنی فکرمیکردم میری عمل میکنی چسب میزنن میای بیرون و فقط باید مراقب باشی

الان دارم میبینم رفتم رسما به دکتره گفتم بزن دماغ منو بشکن و گچ بگیر 

یه هفتست تو بسترم نتونستم بلندشم از جام

یه دماغ زخمی و مریض تو صورتمه

نمیتونم چیزی بجوم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

رسما بیمارشدم 

نمیدونم کی خوب میشم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحمل کن خوب میشی

کِی؟

2731
2738
شاید به مواد بی هوشی الرژی داشتین ک گردنتون دردمیکنه

منم همین فکرو میکنم

ویتامین اب بخور زیادم نخواب

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

من که داشتم‌میمردم‌ روز بعد عمل خدا ب فریادم رسید

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
نمیدونم من ۱ماه طول کشید  بستگی به بدنت داره خودتو به سرما نده قرص هاتو هم بخور  زیر سرت ...

ممنون عزیزم

انشالله

انقدر هم که چیزای شیرین دلم میخواد میترسم باز چاق شم

ویتامین اب بخور زیادم نخواب

اصلا نمیتونم راه برم یا بشینم

دخترداییم عمل بینی کرده بود روزای اول آرزوی مرگ میکرد 

الان خودش درداش یادش رفته میگه خیلی خوب بود اصلا درد نداشتم 😐منم جلوی کسی ضایعش نمیکنم که تو آرزوی مرگتو میکردی ، واسه همین دیگه به حرف کسی برای عمل و اینا اعتماد ندارم 🤦‍♀️

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
منم همین فکرو میکنم

الرژی ربطی به گردن نداره 

من به مواد بیهوشی حساس بودم ریزش مو ابرو و پلک  و یکم به خاطر بی حسی ها صورتم حس نداشت یعنی میخندیدم نصف صورتم تکون نمیخورد