2733
2734
عنوان

یوزپلنگان وطن چی میگن؟

262 بازدید | 26 پست

درمورد انفجار سایت نطنز

چ خبره🥺

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله 😳😳 یه هفته ای نی نی سایت نبودم الان نمیدونم از چی میگی 🤣🤣

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

امروز سایت نطنز دچار حادثه شد

یه گروه اومدن مسئولیتش رو قبول کردن

ولی خب ایران میگه اینا معاند هستن و میخوان جنگ روانی و... شروع کنن و الکی میگن و... 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2738
اگه مایل بودی یه کمی توضیح بده    

عزیزم منم دقیق نمیدونم گفتم اینجا بپرسم ماشالا اطلاعات اینجا زودتر از شبکه خبر به راهه🤗

امروز سایت نطنز دچار حادثه شد یه گروه اومدن مسئولیتش رو قبول کردن ولی خب ایران میگه اینا معاند هست ...

سایت چی، سایت نطنز، یا فاز نطنز از چی میگی از نفت از گاز از سایت از چی میگی خدایی ما را مسخره کردی درست توضیح بده 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
گروه از کجا اومدن مگه خودشون دستشون کجه ک تحقیقات کنن ک گرده خارجی بیاد

میگن حمله سایبری بوده انگار

نه بمباران علنی

از خارج از کشور و مثل اینکه نفوذی داشتن تو امنیتی ها

چند وقت پیش هم پاورچین بود

اینا اتفاقیه؟ من از خدامه باشه

ولی... 

سایت چی، سایت نطنز، یا فاز نطنز از چی میگی از نفت از گاز از سایت از چی میگی خدایی ما را مسخره کردی د ...

عزیزم مسخره برا چی؟ 

سایت انرژی هسته ای نطنز